تبلیغ کارآمد و پربازده در وب سایت 09359510230

بهرام عمویی رئیس شورای اسلامی شاهین شهر:
اقدامات و خدمات قابل ارائه در شهر مرهون تلاش های همه کارکنان شهرداری شاهین شهر است

شهردار، معاونان ، مدیران عامل سازمان های تابعه و برخی از مدیران شهرداری شاهین شهر با اعضای جدید شورای اسلامی دوره ششم شهر دیدار نمودند

بهرام عمویی رئیس شورای اسلامی شاهین شهر در این دیدار ضمن عرض خوش آمدگویی گفت: اقدامات و خدمات در شهر اعم از عمرانی ، فرهنگی ، اجتماعی و خدماتی مرهون تلاش های همه کارکنان شهرداری شاهین شهر است.

وی در ادامه از خدمات و زحمات صادقانه و خالصانه شهردار و کارکنان شهرداری تشکر نمود و اظهار داشت: همه باید تلاش کنیم به وظایف محوله خود به خوبی و درستی عمل نموده تا در پیشگاه خداوند و مردم سربلند باشیم.

رئیس شورای اسلامی شاهین شهر با بیان اینکه در این مقطع از زمان شرایط دشواری را در پیش رو خواهیم داشت گفت: ان شاء الله با همکاری ، وحدت و همدلی یکدیگر بتوانیم خدمات شایسته ای به شهروندان ارجمند ارائه نماییم.

احمدرضا پری تبار سرپرست شهرداری شاهین شهر نیز در این دیدار گفت: به حمدالله همه معاونان و مدیران شهرداری با تجارب بالای مدیریتی خود در حال خدمت به شهروندان فهیم شهر هستند.

وی در ادامه با بیان اینکه علی رغم سختی ها و مشکلات ولی با توکل بر خداوند متعال و همکاری یکدیگر توانستیم آنها را مرتفع یا مدیریت نماییم گفت: تا زمانیکه در سمت های خود هستیم برای خدمت به خلق خدا از وظیفه قانونی و شرعی خود لحظه ای کوتاهی نخواهیم نمود.

پری تبار تصریح نمود: ان شاء الله با مساعدت و راهنمایی های اعضای شورای اسلامی شهر بتوانیم تکلیفمان که همانا خدمت به شهروندان عزیز است را به نحو احسن انجام دهیم تا در پیشگاه خداوند متعال سربلند باشیم.

گفتنی است در این دیدار دیگر اعضای شورای اسلامی شاهین شهر ضمن تشکر از زحمات کارکنان شهرداری شاهین شهر به بیان نقش و جایگاه شهرداری پرداخته و بر لزوم ارائه خدماتی شایسته از گذشته به مردم شریف شهر تأکید نمودند.

۱۴۰۰/۰۵/۲۰ – شاهین شهری ( شهرداری شاهین شهر )
جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه

رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری
گروه اجتماعی و مدیریت شهری

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:

@shahinshahri.i r

خبرهای شاهین شهر,خبرهای شهرستان شاهین شهر و میمه,اخبار شاهین شهر,خبر شاهین شهر,اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه,اخبار مدیریت شهری شاهین شهر,خبرهای اجتماعی شاهین شهر,شاهین شهر,شاهین شهری,وب سایت شاهین شهر,وب سایت شاهین شهری, پایگاه خبری شاهین شهر,پایگاه خبری شاهین شهری,کانال خبری شاهین شهر,کانال اخبار شاهین شهر

ارسال با:
خرید با تخفیف از بهترین رستوران های اصفهان

💡 مطالب پیشنهادی

پیاده روی شاهین شهری ها در اربعین 1402 | گزارش تصویری

پیاده روی شاهین شهری ها در اربعین ۱۴۰۲ | گزارش تصویری

این مراسم روز چهارشنبه پانزدهم شهریورماه ۱۴۰۲ ه.ش. مصادف با اربعین حسینی (ع) ، ساعت ۸ صبح با تجمع در پارک انقلاب (بانک استان) ، در جوار مزار شهدای گمنام شاهین شهر و با قرائت زیارت عاشورا و زیارت آل یاسین آغاز و در ادامه ساعت ۹ صبح پیاده روی به سمت بهشت معصومه سلام الله علیها انجام شد. در طول مسیر عاشقان حضرت ابا عبدالله الحسین جهت خدمت رسانی با پخش نذورات ارادت خودت را نسبت به به زائرین قافله عشق آن حضرت ابراز نمودند و زائرین قافله عشق پس از حضور و گرامیداشت و ادای احترام به شهدای گرانقدر، در جوار گلستان شهدای شاهین شهر به عزاداری سالگرد چهلمین روز شهادت امام حسین (ع) و خاندان پاکش پرداخته و نماز جماعت ظهر و عصر روز اربعین را به اقامه "حجت الاسلام و المسلمین باقریان" امام جمعه شاهین شهر بجای آوردند. شایان ذکر است به منظور حال رفاه شهروندان اتوبوس هایی برای جابجایی به سمت پارک انقلاب در نقاط مختلف شهر به شرح ذیل تدارک دیده شده بود که پس از انجام مراسم نیز نسبت به بازگشت شرکت کنندگان اقدام نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *