تبلیغ کارآمد و پربازده در وب سایت 09359510230

بازدید سفیر روسیه در ایران از محل اقامت و تمرینات مسابقات بین المللی اربابان سلاح

سفیر روسیه از محل تمرینات ، اقامت و مسابقات ارتش های جهان در شاهین شهر اصفهان بازدید و ضمن تشکر بابت میزبانی ارتش جمهوری اسلامی ایران، تایید خود را از شرایط مطلوب فراهم شده اعلام نمودند.

لوان جاگاریان سفیر روسیه در ایران در بازدید از محل اقامت و تمرینات تیم روسیه و سایر تیم ها در اردوگاه آماده سازی مسابقات بین المللی ارتش های جهان در شاخه اربابان سلاح ۲۰۲۱ از زحمات و تدارکات و تمهیدات در نظر گرفته شده توسط دولت ایران و بخصوص ارتش جمهوری اسلامی ایران برای این برگزاری هرچه بهتر این مسابقات تشکر نمودند.

بازدید سفیر روسیه در ایران از محل اقامت و تمرینات مسابقات بین المللی اربابان سلاح

جاگاریان همچنین ابراز کرد که: مقدم بر هرچیزی بابت دعوت از این قرارگاه تشکر می کنم و مشاهده کردم که شرایط لازم برای اقامت سربازان سایر کشورها تامین شده است.

وی ادامه داد: من به عنوان سفیر خیلی خوشحالم که هم سربازان روس و هم سربازان ایرانی هر دو باهم تمرین می کنند.

در ادامه مسول قرارگاه بیان کردند که : بنده و دوستان مرتب اینجا را رصد نموده و در صورتی که کاستی در لوازم و امکانات و شرایط بهینه موجود باشد، حتی الامکان در سریع‌ترین زمان ممکن رفع می‌شود.

در ادامه سفیر روسیه بیان کرد: که در حقیقت هر چند مسابقات از طرف روسیه آغاز شده است اما ابتکار تمرینات مشترک آن توسط همه کشورهای شرکت کننده بوده است و این یک رویداد جهانی است.

بازدید سفیر روسیه در ایران از محل اقامت و تمرینات مسابقات بین المللی اربابان سلاح

سفیر روسیه در ایران ادامه داد: این رویداد نشانه خوبی از همکاری میان روسیه و جمهوری اسلامی ایران در همه جوانب می باشد.

جاگاریان در ادامه بیان کرد که وضع کرونا نه در کشور ما و نه در کشور شما خوب نیست امام با تلاش های مشترک می توانیم این مشکل را نیز حل کنیم.

وی همچنین بیان کرد که آقای رئیسی  ( رئیس جمهور ایران) با آقای پوتین مکالمه تلفنی در این خصوص داشته اند و جهت تحویل واکسن به صحبت هایی شده است و در این زمینه نیز اقداماتی انجام خواهد شد.

ویدیوی بادید سفیر روسیه از محل اقامت و تمرین سربازان در مسابقات بین المللی ارتش های جهان شاخه اربابان سلاح در شاهین شهر اصفهان:

۱۴۰۰/۰۵/۳۰ – شاهین شهری 
جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه

رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری
کارگروه سیاسی

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:

@shahinshahri.ir

خبرهای شاهین شهر,خبرهای شهرستان شاهین شهر و میمه,اخبار شاهین شهر,خبر شاهین شهر,اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه,اخبار سیاسی شاهین شهر,خبرهای سیاسی شاهین شهر,شاهین شهر,شاهین شهری,وب سایت شاهین شهر,وب سایت شاهین شهری,پایگاه خبری شاهین شهر,پایگاه خبری شاهین شهری,کانال خبری شاهین شهر,کانال اخبار شاهین شهر

ارسال با:
خرید با تخفیف از بهترین رستوران های اصفهان

💡 مطالب پیشنهادی

دوربین مخفی شاهین شهر + دستگیری عوامل تولید و انتشار آن

دستگیری عوامل دوربین مخفی شاهین شهر

"#سرهنگ_بهزاد_ثابت_راسخ" فرماندهی انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از #دستگیری 3 تن از عاملان تولید و انتشار کلیپ #دوربین_مخفی ساختگی در #فضای_مجازی خبر داد. این دوربین مخفی در یکی از خیابان‌های #شاهین_شهر ضبط و در آن به نوعی به شخصیت والای انسانی #بانوان توهین شده و سبب جریحه‌دار شدن احساسات عمومی شده بود. پیرو آن متهمان که ۲ نفر از گردانندگان یک صفحه اینستاگرامی ساکن در یکی از شهرستان‌های همجوار بودند به همراه خانمی که با هماهنگی قبلی با آن‌ها در ساخت این کلیپ همکاری کرده بود، شناسایی و با هماهنگی قضائی هر ۳ #متهم دستگیر شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *