اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

طبخ و توزیع ۵ هزار پرس غذای گرم در شهر گز در قالب طرح اطعام و احسان حسینی کمیته امداد

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان گفت: همزمان با اجرای طرح اطعام و احسان حسینی در ایام ماه محرم و صفر، ۵ هزار پرس غذای گرم در شهر گز از توابع شهرستان شاهین شهر به ارزشی بالغ بر ۱۰۰ میلیون تومان طبخ و بین نیازمندان توزیع شد.

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری به نقل از خبرگزاری موج اصفهان، حمیدرضا طاهری در حاشیه مراسم طبخ و توزیع ۵ هزار پرس غذای گرم در شهرستان شاهین شهر و میمه، اظهار داشت: این نهاد تاکنون طرح های مختلفی برای اطعام و تامین بسته های معیشتی نیازمندان با همکاری خیران، سازمان ها، نهادها، گروه های جهادی و مراکز نیکوکاری اجرا کرده است.

وی با توجه به استقرار گروهی از نذرداران حسینی در شاهین شهر، گفت: امروز در ادامه طرح اطعام و احسان حسینی در شهر گز، طبخ بیش از ۵ هزار پرس غذای گرم با اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیون تومان انجام و میان نیازمندان توزیع می شود.

طبخ و توزیع 5 هزار پرس غذای گرم در شهر گز در قالب طرح اطعام حسینی کمیته امداد / وب سایت شاهین شهری

حمیدرضا طاهری با اشاره به اینکه به منظور ترویج فرهنگ خیر و احسان و کمک به همنوع و گره گشایی از کار مردم به دست مردم، طرح اطعام و احسان حسینی در ایام ماه های محرم و صفر اجرا می شود، ادامه داد: همزمان با شروع ماه محرم تا کنون یک میلیون و ۴۷۰ هزار پرس غذای گرم و ۷۸ هزار و ۸۶۸ بسته معیشتی به مددجویان تحت حمایت این نهاد اهدا شده است.

این مقام مسئول با تاکید به اینکه اجرای این طرح با هدف کمک به معاش نیازمندان است، افزود: تا کنون توزیع یک میلیون و ۴۷۰ هزار پرس غذای گرم به ارزشی بالغ بر ۳۵ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان و تعداد ۷۸ هزار و ۸۶۸ بسته معیشتی بالغ بر ۱۷ میلیارد تومان در میان نیازمندان صورت گرفته است.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان اصفهان در پایان با اظهار امیدواری نسبت به افزایش ارائه خدمات مطلوب به نیازمندان توسط خیران و مراکز نیکوکاری، اظهار داشت: طرح اطعام و احسان حسینی تا پایان ماه صفر ادامه دارد و خیر اندیشان می توانند نذورات غیرنقدی خود را از طریق مراجعه به دفاتر این نهاد و مراکز نیکوکاری، همچنین نذورات نقدی خود را با شماره گیری کد دستوری #۰۳۱*۸۸۷۷* یا واریز به شماره کارت ۶۰۶۳۷۳۷۰۰۰۰۰۲۵۰۹ در اسرع وقت به دست نیازمندان واقعی برسانند.

۱۴۰۰/۰۶/۰۴ – شاهین شهری ( خبرگزاری موج )
جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه

رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری
کارگروه اجتماعی و مدیریت شهری

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:

@shahinshahri.ir

خبرهای شاهین شهر,خبرهای شهرستان شاهین شهر و میمه,اخبار شاهین شهر,خبر شاهین شهر,اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه,اخبار بهزیستی شاهین شهر,خبرهای اجتماعی شاهین شهر,شاهین شهر,شاهین شهری,وب سایت شاهین شهر,وب سایت شاهین شهری,پایگاه خبری شاهین شهر,پایگاه خبری شاهین شهری,کانال خبری شاهین شهر,کانال اخبار شاهین شهر

ارسال مطلب به دیگران :
حراج %10+%25 جشنواره پاییزی نوین‌چرم در فروشگاه‌ها و فروشگاه اینترنتی

💡 مطالب پیشنهادی

آگهی استخدام در بیمارستان گلدیس شاهین شهر | نیروی کمک پرستار و خدماتی

🔶 بیمارستان گلدیس شاهین شهر در نظر دارد تعداد 2 نفر نیروی خدماتی مرد و تعداد 2 نفر نیروی کمک پرستاری مرد را از طریق آزمون و مصاحبه بصورت نیروی شرکتی جذب کند، علاقه مندان جهت استخدام در بیمارستان گلدیس شاهین شهر متن آگهی و فایل های ضمیمه را وب سایت شاهین شهری به نشانی shahinshahri.ir ؛ مطالعه فرمایند. 🔶 ثبت نام بصورت الکترونیکی بوده و مهلت آن از روز شنبه 21 لغایت روز جمعه 27 بهمن ماه 1402 می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *