ایران قهرمان اربابان سلاح در شاهین شهر شد + اختتامیه

ارسال با:

تیم نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران، قهرمان مسابقات نظامی جهان ۲۰۲۱ در رشته اربابان سلاح شد. این مسابقات از ۳۱ شهریور به مدت دو هفته در شاهین شهر اصفهان برگزار گردید.

به گزارش رسانه شاهین شهری به نقل از خبرگزاری مهر و ایسنا، تیم نیروی زمینی ارتش قهرمان مسابقات نظامی جهان ۲۰۲۱ در رشته اربابان سلاح در شاهین‌شهر اصفهان شد.

قهرمانی ارتش جمهوری اسلامی ایران در شاخه اربابان سلاح مسابقات نظامی ارتش های جهان

در این دوره از مسابقات چهار تیم جمهوری اسلامی ایران، فدراسیون روسیه، جمهوری سوسیالیستی ویتنام و جمهوری ازبکستان طی ۲ هفته در پنج مرحله

توپخانه ۱۲۲ م‌م dc

توپخانه پدافند هوایی ۲۳ م‌م

راکت اندازه گراد ۱۲۲ میلی متری (کاتیوشا)

تیراندازی سلاح انفرادی (بیاتلون انفرادی) و

نگهداری و تیراندازی گروهی (بیاتلون امدادی) به رقابت پرداختند.

در مرحله توپخانه ۱۲۲ م‌م dc نیروهای نظامی کشورهای ایران، ازبکستان، روسیه و ویتنام به ترتیب جایگاه اول تا چهارم را به خود اختصاص دادند.

در مرحله توپخانه ۲۳ م‌م، پدافند کشورهای ایران‌، روسیه، ازبکستان و ویتنام به ترتیب حائز رتبه‌های برتر شدند.

در راکت انداز گراد ۱۲۲ میلی متری (کاتیوشا)، کشورهای ازبکستان، ایران، ویتنام و روسیه، جایگاه نخست تا چهارم را به خود اختصاص دادند.

مرحله چهارم از مسابقات بین المللی نظامی ارتش های جهان ۲۰۲۱ ” اربابان سلاح” در رشته سلاح سبک و انفرادی امروز نهم شهریور در میدان تیر صفه اصفهان برگزار شد.

در این مرحله تیم ها با سلاح سبک و انفرادی کلت، کلاشینکف و تیربار با هم به رقابت پرداختند که تیم نیروی زمینی ارتش در پایان این مرحله با کمترین خطا و کسب بیشترین امتیاز به مقام نخست دست یافت.

در تیراندازی سلاح انفرادی (بیاتلون انفرادی) کشورهای ایران، ازبکستان، روسیه و ویتنام، مقام‌های اول تا چهارم را کسب کردند.

این مرحله یکی از حساس ترین و تاثیرگذار ترین مراحل مسابقات اربابان سلاح بود که در کسب نتایج نهایی این دوره از مسابقات تاثیر مستقیم دارد که تیم نیروی زمینی ارتش در پایان این مرحله با کسب بیشترین امتیاز به مقام اول دست یافت.

در آخرین مرحله و امتیاز نهایی مسابقات در مرحله تیمی و ترکیبی نگهداری و تیراندازی گروهی (بیاتلون امدادی) نیز تیم ارتش ایران، ازبکستان، روسیه و ویتنام رتبه اول تا چهارم را به دست آوردند.

در پایان مسابقات جوایز و کاپ مسابقه و مدال های مربوطه طی مراسمی به اعضا تیم کشورهای برنده اهدا شد.

مرحله سوم مسابقات ارتش های جهان – تعمیر توپ گراد ۱۲۲ میلیمتری:

گزارش روند برگزاری مسابقات اربابان سلاح -مسابقات نظامی ارتش های جهان در شاهین شهر اصفهان + ماجرای پتک شکسته ارتش ازبکستان و جوانمردی ارتش جمهوری اسلامی ایران:

مصاحبه با  جناب سرهنگ سیدی سرداور مسابقات نظامی بین المللی ارتش های جهان در شاخه اربابان سلاح در خصوص داوری ها و روند برگزاری مسابقات:

گزارش مراسم پایانی مسابقات نظامی ارتش های جهان در شاخه اربابان سلاح در شاهین شهر اصفهان:

۱۴۰۰/۰۶/۱۳ – شاهین شهری ( شاهین شهری+مهر+ایسنا+ایرنا+صدا و سیما )
جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه

رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری
کارگروه ورزشی

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:

@shahinshahri.ir

خبرهای شاهین شهر,خبرهای شهرستان شاهین شهر و میمه,اخبار شاهین شهر,خبر شاهین شهر,اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه,اخبار مذهبی شاهین شهر,خبرهای مذهبی شاهین شهر,شاهین شهر,شاهین شهری,وب سایت شاهین شهر,وب سایت شاهین شهری,پایگاه خبری شاهین شهر,پایگاه خبری شاهین شهری,کانال خبری شاهین شهر,کانال اخبار شاهین شهر

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح 20201 در شاهین شهر - وب سایت شاهین شهری

افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح در شاهین شهر اصفهان به روایت تصویر

مسابقات جهانی ارتش های جهان در شاخه اربابان سلاح طی مراسم با شکوهی در شاهین شهر اصفهان رسماً افتتاح یافت. معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش در این افتتاحیه اعلام کرد: هدف اصلی مسابقات ارتش‌های جهان توسعه صلح و دوستی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *