ظرفیت های سرمایه گذاری مناسبی در شاهین شهر وجود دارد

احمدرضا پری تبار (سرپرست شهرداری شاهین شهر) :

شاهین شهر ظرفیت های سرمایه گذاری مناسبی دارد…

اعضای شورای اسلامی شهر و سرپرست شهرداری با حضور در فاز نخست پروژه مشارکتی میدان امام حسین(ع) ضمن بازدید میدانی از پروژه با مدیر عامل شرکت عمران و مسکن اصفهان دیدار و گفتگو کردند.

بازدید شهردار و شورا ی شهر شاهین شهر از پروژه های مشترک اداره مسکن و شهرداری / وب سایت شاهین شهری

احمدرضا پری تبار سرپرست شهرداری و بهرام عمویی رئیس شورای اسلامی شاهین شهر ضمن تشکر از تلاش های مدیرعامل و دست اندرکاران پروژه مشارکتی میدان امام حسین(ع) و بررسی موانع و مشکلات خواستار سرعت بیشتر در روند احداث پروژه مذکور گردیدند.

سرپرست شهرداری در ادامه با بیان اینکه خوشبختانه ظرفیت های سرمایه گذاری مناسبی در شاهین شهر وجود دارد افزودند: ان شاء الله بتوانیم با مشارکت بخش خصوصی گام های اساسی در پیشرفت بیش از پیش شهر برداریم.

بازدید شهردار و شورا ی شهر شاهین شهر از پروژه های مشترک اداره مسکن و شهرداری / وب سایت شاهین شهری

فرهاد لطفی مدیرعامل شرکت عمران و مسکن اصفهان نیز در این نشست ضمن قدردانی از حمایت های شهرداری و شورای اسلامی شاهین شهر در روند احداث پروژه های مشارکتی، به بیان دیدگاه ها و مشکلات پرداخت.

گفتنی است در این بازدید دیگر اعضای شورای اسلامی شاهین شهر نیز به بیان پیشنهادهای خود پرداختند.

همچنین در جریان این نشست از اراضی مسکونی مشترک شرکت عمران و مسکن و شهرداری در محله هشت بهشت شاهین شهر بازدید به عمل آمد.

۱۴۰۰/۰۶/۱۶ – شاهین شهری ( شهرداری و شورای اسلامی شاهین شهر )
جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه

رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری
کار گروه اجتماعی و مدیریت شهری

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:

@shahinshahri.ir

خبرهای شاهین شهر  خبرهای شهرستان شاهین شهر و میمه اخبار شاهین شهر خبر شاهین شهر اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه اخبار مدیریت شهری شاهین شهر خبرهای اجتماعی شاهین شهر شاهین شهر شاهین شهری وب سایت شاهین شهر وب سایت شاهین شهری پایگاه خبری شاهین شهر پایگاه خبری شاهین شهری کانال خبری شاهین شهر کانال اخبار شاهین شهر

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

ظرفیت شاهین شهر تکمیل شده است | جلوی مهاجرت به این شهر را بگیرید

ظرفیت شاهین شهر تکمیل است | جلوی مهاجرت به این شهر را بگیرید

بهرام عمویی در نشست شورای اداری شهرستان شاهین شهر و میمه در حضور دکتر سید احسان خاندوزی | وزیر امور اقتصادی و داریی دولت سیزدهم عنوان کرد : ظرفیت شاهین شهر تکمیل شده است جلوی مهاجرت به شاهین شهر را بگیرید | بدلیل رشد بی رویه جمعیت شاهین شهر و عدم تامین حقوق شهر از عوارض صنایع و راهداری، توانایی تامین امنیت مطلوب و خدمت رسانی مطلوب به مردم این شهر وجود ندارد | اگر مسئولی توانایی پاسخگویی به معترضان را ندارد، کناره گیری کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.