اخبار سیاسی استان اصفهان

فرمانده جدید دانشکده پدافند هوایی شاهین شهر منصوب شد | سرهنگ مسعود زارع به جای سرهنگ شهریار مهرشاد قرار گرفت

سرهنگ مسعود زارع فرمانده جدید دانشکده پدافند هوایی شاهین شهر شد. | مسائل و کمبودهای سایت سازمانی نیروهای مسلح ارتش در شاهین شهر در حال پیگیری است.
این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید:

مردم را دسته بندی نمی‌کنیم | هرکسی به هر شیوه‌ای اعتراض کند مردم است

ریاست شورای اطلاع رسانی دولت اظهار کرد : دهه هفتاد و هشتادی‌ها سیلی محکمی به گوش دشمن خواهند زد | مردم را دسته بندی نمی‌کنیم | هر کسی به هر شیوه ای که اعتراض کند مردم است.| تورم را از  ۶۰ درصد به ۴۰ درصد رسانده‌ایم. 📄 شرح کامل »

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید:

اخلال در امنیت و تعرض به بیت المال خط قرمز نظام است

اخلال در امنیت و تعرض به بیت المال خط قرمز نظام است.

فرماندار شاهین شهر و میمه: اخلال در امنیت مردم و تعرض به بیت‌المال با نام اعتراض، خط قرمز ما بوده و هست و در این زمینه با هیچ فرد حقیقی یا حقوقی تعارف نداریم. 📄 شرح کامل »

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید:

لزوم رفتار استاندارد با معترضین

مردم وقتی از مساله و موضوعی به ستوه می‌آیند یا بنا به دلایلی گسل‌های اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و اقتصادی دچار تکانه می‌شوند، به عنوان آخرین راه‌حل بیان مشکلات و اعتراض‌های خود را کف خیابان می‌بینند چراکه می‌خواهند صدایشان شنیده شود. در این میان برخی دولت‌ها و حکومت‌ها با سعه‌صدر، این اعتراضات را می‌شنوند و گام در راه اصلاح برمی‌دارند. برخی دیگر هم از یک گوش شنیده و از گوش دیگر بیرون می‌کنند و اساسا خود را بی‌نیاز از پاسخگویی به خواسته‌های معترضین می‌دانند؛ چرا که دچار این ذهنیت شده‌اند که معترضین قدرت چندانی در تحولات اجتماعی ندارند و پایگاه خود را در بخش دیگر جامعه می‌دانند. از همین رو کمتر تلاش می‌کنند تا معترضان را راضی کنند و اگر هم معترضان به خانه نرفتند، با اعمال خشونت آن را راهی خانه یا مکان‌هایی ناخوشایند می‌کنند. 📄 شرح کامل »

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید:

آن‌ها که در خیابانند، در همین نظام آموزش دیده‌اند

آنان که امروز در خیابان معترضند و با تعبیر رسمی اغتشاشگر معرفی می‌شوند، برخلاف نسل قبل، نه تنها خودشان، بلکه پدر و مادرشان نیز در همین نظام آموزش دیده‌اند. 📄 شرح کامل »

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید:

مسئولان عالی رتبه شاهین شهر هر گونه فتنه گری و اغتشاش به بهانه اعتراض را محکوم کردند

در پی نا آرامی های اخیر و اعتراضات مردمی و وقایع اتفاق افتاده و هم راستا شدن برخی عوامل فتنه گرها و سودجویان اغتشاشگر در پوشش اعتراضات در آمیختگی با مردم معترض، امام جمعه شاهین شهر، فرماندار و نماینده مردم شهرستان شاهین شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی طی بیانیه‌ای مشترک هرگونه فتنه انگیزی به بهانه اعتراض را محکوم و در این راستا بیانیه مشترکی صادر نمودند. 📄 شرح کامل »

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید:

مجالی برای تظاهرات قانونی ایجاد نکرده‌ایم

فوت خانم امینی تحمل افراد را سرریز کرد | مجالی برای تظاهرات قانونی ایجاد نکرده‌ایم | معترضان از نظام آموزشی و رسانه‌ای منزجر شده‌اند | جوان معترض خشونت را انتخاب نمی‌کند، بلکه این وضعیت به او تحمیل می‌شود. | هیچ تجدیدنظر عقلانی و منطقی سبب خدشه نظام نمی‌شود.

📄 شرح کامل »

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید: