تبلیغ کارآمد و پربازده در وب سایت 09359510230

ایمانی سکان دار جدید حمل و نقل عمومی شاهین شهر شد

در مراسمی که به مناسبت تودیع و معارفه رئیس سازمان حمل و نقل برگزار گردید ، امید ایمانی با حکمی از طرف شهردار شاهین شهر ، سکان دار ناوگان حمل و نقل عمومی شهر شد.

در این مراسم که با حضور معاون توسعه ،مدیریت و منابع انسانی شهرداری شاهین شهر و تنی چند ازمسئولان شهرداری و پرسنل سازمان برگزار شد ، کیانی معاون توسعه ،مدیریت و منابع انسانی شهرداری شاهین شهر ضمن اشاره به اقدامات شاخص و ارزشمند در دوره ریاست آقای اکرم خانی بر کرسی سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری شاهین شهر، اظهار داشت: تلاش مهندس اکرم خانی در شرایط اقتصاد فعلی برای حفظ و ارتقا وضعیت ناوگان بسیار ستودنی است.

ایمانی سکان دار جدید حمل و نقل عمومی شاهین شهر شدایمانی سکان دار جدید حمل و نقل عمومی شاهین شهر شدمعاون توسعه ،مدیریت و منابع انسانی شهرداری شاهین شهر درادامه افزود از آنجایی که این سازمان بیشترین ارتباط را با شهروندان دارد و روزانه گروه عظیمی از شهروندان را در خطوط تاکسی و اتوبوس درون و برون شهری جابه جا می نماید، لازم است بیش از پیش برای رضایتمندی و تکریم ایشان اقدام گردد و پرسنل این سازمان سفیران شهرداری هستند.

سعید اکرم خانی ریاست سابق سازمان مدیریت حمل نقل شهرداری شاهین شهر نیز از تلاش و کوشش و همکاری پرسنل سازمان در دوره ریاست خود تشکر و برای مهندس ایمانی آرزوی موفقیت نمودند.

ایمانی نیز به عنوان سرپرست جدید سازمان با اشاره به نقش و جایگاه حمل و نقل عمومی در بین خدمات شهرداری و تاثیرآن در وضعیت اقتصاد شهر اظهار داشت ارائه خدمات بهینه و مطلوب در راستای دستیابی به حمل و نقل ایمن و پایداریکی از خواسته های به حق شهروندان است که نتیجه تلاش ، همکاری ، همیاری و همفکری کلیه پرسنل سازمان در این حوزه خواهد بود.

وی همچنین بیان داشت زمانی به حمل و نقل پایدار دست خواهیم یافت که هریک از پرسنل رضایتمندی شهروندان را سرلوحه فعالیت خود قرار دهند و با روحیه مشارکت جمعی و تعامل نظرات و پیشنهادات خود را مطرح و برای دستیابی به آن تلاش نماید.

در پایان کیانی برای ایمانی رئیس جدید سازمان مذکور و کلیه همکاران حوزه حمل و نقل آروزی موفقیت نمود.

۱۴۰۰/۰۷/۱۹ – شاهین شهری ( سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری شاهین شهر )
جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه

رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری
کار گروه اجتماعی و مدیریت شهری

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر (اینستاگرام شاهین شهر)
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:

@shahinshahri.ir

ارسال با:
خرید با تخفیف از بهترین رستوران های اصفهان

💡 مطالب پیشنهادی

آغاز هفته فرهنگی شاهین‌شهر با پخش مستقیم دعای ندبه از مصلی شاهین شهر در شبکه یک سیما

شهردار شاهین شهر از آغاز هفته فرهنگی شاهین شهر با پخش مستقیم دعای ندبه از مصلی نماز جمعه شاهین شهر در شبکه یک سیما خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *