ناخن کار خوب در شاهین شهر اصفهان | ناخن کار حرفه در شاهین شهر

روایت ریاست شورای شهر شاهین شهر در خصوص استعفای عارفیان شهردار

ارسال با:

پیرو استعفای غیر منتظره مسعود عارفیان شهردار جدید شاهین شهر، بهرام عمویی ریاست شورای اسلامی شاهین شهر با انتشار ویدیویی ماجرای این استعفا را توضیح داد.

به عنوان سخنگوی شورای شهر شاهین شهر در خصوص مدیریت شهری و استعفای شهردار جناب آقای عارفیان اعلام می‌نمایم که:
در قبول مسولیت عارفیان و انتخاب ایشان به عنوان شهردار تمام پارامترها و شرایط و مراحل مدنظر قرار گرفت و ساعت‌ها ایشان در جلسات رسمی شورا و جلسات غیر رسمی با اعضای شورا صحبت کردند و تمامی موارد و شرایط مدنظر به اطلاع ایشان رسید و در کوتاهترین زمان ممکن مراحل قانونی و تایید ایشان انجام شد. تمام افراد و جریان‌های موثر در سطح شهر نیز در این مورد به انتخاب شورای شهر باور نموده و اعتماد کردند.

روایت ریاست شورای شهر شاهین شهر در خصوص استعفای عارفیان شهردار
حدود ۱۵ روز قبل ایشان اعلام کرد که از ادامه مسیر و ادامه کار معذور بوده و توان ادامه کار را ندارد. این رخداد هم نقاط منفی و هم نقاط مثبتی در بر دارد.

که نقاط منفی این رویداد متوجه شخص ایشان و شورای اسلامی هست و آن این است که ایشان نتوانست همراه شورا و شهرداری کار را انجام بدهد و به پایان برساند و شهردار استعفا داده نیز این موارد هم قبول دارد.
نقاط مثبت آن این است که به گفته خود ایشان نخواسته یک صندلی و پستی را اشغال نموده و خود را مدیون شهر و شهرداری و شورای شهر بداند و این قبول واقعیت و این جسارت ایشان قابل تقدیر است.

و در حقیقت جناب عارفیان نخواستند راهی را ادامه بدهند که نتیجه قابل قبولی را به همراه نخواهد داشت.

در خصوص اینکه آیا شورای شهر سریعاً این استفا را قبول کردند یا خیر؟ جواب بنده این است که پذیرش استعفاء ایشان سریعاً انجام نشد و ایشان حداقل از ۲۰ روز قبل با دستگاه‌های زیربط در این خصوص صحبت کرده بود و شورا در این خصوص تا جایی که می‌توانست مقاومت نموده و با دستگاه‌های زیربط و حامیانی که میتوانستند به شورا کمک کنند در این خصوص، رایزنی نمود.
اما به دلیل آنکه ماندن ایشان موجب بلاتکلیفی و صرف هزینه و سرگردانی اعتباری و مالی می‌گردید، در نهایت و لزوماً شورای شهر استعفاء را قبول نموده تا شهر بلاتکلیف نباشد.

در خصوص انتخاب جایگزین و سرپرست هم به این دلیل که حتی یک شبانه روز هم نمی‌توانستیم شهر را بدون سرپرست و مسول رها کنیم، بنابراین الزاماً همزمان با قبول استعفای شهردار عارفیان بایست شخصی را که ارشد مجموعه نیز می‌بود بعنوان سپرست شهرداری  انتخاب می‌کردیم و لذا آقای کیانی را با حفظ سمت ایشان که مدیریت مالی و پشتیبانی شهرداری شاهین شهر بود به سمت سرپرست شهرداری انتخاب کردیم.

توضیحات پایگاه خبری شاهین شهری در خصوص مدت تصدی مسعود عارفیان در سمت شهردار شاهین شهر:

نام و نام خانوادگی :

مسعود عارفیان

آخرین شغل قبل از تصدی به سمت شهردار شاهین شهر :

مدیریت عامل شرکت مدیریت پسماند شهرداریهای شاهین شهر و میمه، خمینی شهر و برخوار

تاریخ رسمی انتصاب به عنوان شهردار:

۱۴۰۰/۰۶/۲۷

تاریخ درخواست استعفا (بنابر توضیحات ریاست شورای شهر ۲۰ روز قبل از انتشار ویدیو):

حدود ۱۰تا ۱۲ آبان ماه

مدت پذیرش مسولیت در سمت شهردار توسط ایشان تا قبل از بیان درخواست استعفا:

۴۳ تا ۴۵ روز

دیدگاه خودتان را در خصوص این مطلب در بخش پایین این صفحه ( قسمت دیدگاه ) با سایر بازدیدکنندگان به اشتراک بگذارید …

۱۴۰۰/۰۹/۰۲ – پایگاه خبری شاهین شهری ( مدیریت شهری )

جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه

رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری
کار گروه اجتماعی و مدیریت شهری

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر (اینستاگرام شاهین شهر)
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:

@shahinshahri.ir

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

ظرفیت شاهین شهر تکمیل شده است | جلوی مهاجرت به این شهر را بگیرید

ریاست شورای اسلامی شاهین شهر :
ظرفیت شاهین شهر تکمیل است | جلوی مهاجرت به این شهر را بگیرید

بهرام عمویی در نشست شورای اداری شهرستان شاهین شهر و میمه در حضور دکتر سید احسان خاندوزی | وزیر امور اقتصادی و داریی دولت سیزدهم عنوان کرد : ظرفیت شاهین شهر تکمیل شده است جلوی مهاجرت به شاهین شهر را بگیرید | بدلیل رشد بی رویه جمعیت شاهین شهر و عدم تامین حقوق شهر از عوارض صنایع و راهداری، توانایی تامین امنیت مطلوب و خدمت رسانی مطلوب به مردم این شهر وجود ندارد | اگر مسئولی توانایی پاسخگویی به معترضان را ندارد، کناره گیری کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *