اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

حاجی دلیگانی:
بخش میمه به شهرستان تبدیل شود

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: از دولت سیزدهم به ویژه استاندار جدید اصفهان انتظار داریم که بخش میمه به شهرستان تبدیل شود تا ظرفیت رشد آن مهیا شود.

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری ، حسینعلی حاجی دلیگانی پیش از ظهر شنبه در آئین تکریم و معارفه فرماندار شاهین شهر ضمن قدردانی از فعالیت‌های اسفندیار تاجمیری فرماندار سابق و آرزوی موفقیت برای سید محمدرضا کاظمی طبا فرماندار شاهین شهر اظهار داشت: خدمت به مردم همواره باید در رأس برنامه‌های همه مسئولان در سطوح مختلف نظام باشد.

از دولت انتظار داریم در ارائه بودجه ۱۴۰۱ دقت کند!

وی در ادامه با اشاره به فصل بودجه‌ریزی دولت ابراز داشت: از دولت سیزدهم انتظار داریم در ارائه بودجه ۱۴۰۱ بسیار دقت کند و بودجه را به صورتی تدوین کند که باعث کاهش فقر شود و کیفیت زندگی شهروندان افزایش یابد.

حسینعلی حاجی دلیگانی / وب سایت شاهین شهری

یارانه‌های پنهان در بودجه ۱۴۰۱ ساماندهی شوند

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه یارانه‌های پنهان در بودجه ۱۴۰۱ باید ساماندهی شوند، گفت: موضوع یارانه‌های پنهان باید جراحی و دستاورد آن به نفع قشر ضعیف جامعه باشد.

وی با بیان اینکه دولت سیزدهم باید در بودجه سال آینده در حوزه کاهش حقوق‌های نجومی ورود پیدا کنند و آنها را ساماندهی کند، گفت: قابل قبول نیست کارمند یک نهاد مثلاً چهار میلیون تومان دریافتی داشته باشد اما در نهادی دیگر کارمند مشابه چهار برابر حقوق بگیرد.

حاجی دلیگانی با بیان اینکه دو قرارگاه برجام و بی اثر کردن تحریم‌ها برای حل مشکلات مردم با حضور سران سه قوه در سطح ملی ایجاد شده است، ابراز داشت: امیدواریم خروجی‌های این دو قرارگاه هر چه زودتر بر روند امرار معاش شهروندان اثرگذار باشد.

راه‌اندازی منطقه ویژه اقتصادی شاهین شهر در دستور کار است

وی با اشاره به راه‌اندازی منطقه ویژه اقتصادی شاهین شهر گفت: در حال ایجاد زیرساخت‌های مورد نیاز برای راه‌اندازی این منطقه هستیم، در این راستا جلسات و رایزنی‌های خوبی صورت گرفته که به زودی اجرایی خواهد شد.

پالایشگاه اصفهان و نیروگاه منتنظری به تعدات خود به شاهین شهر بی تفاوت نباشند!

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پالایشگاه اصفهان و نیروگاه شهید محمد منتظری در مقابل تعهدات خود در قبال شهرستان شاهین شهر و میمه بی‌تفاوت هستند، ابراز داشت: در صورتی که مدیران پالایشگاه نفت اصفهان و نیروگاه شهید محمد منتظری به تعهدات خود در قبال شاهین شهر و میمه عمل نکنند به زودی وزیر نفت و نیرو را به مجلس دعوت و از آنها طرح سوال خواهیم کرد.

بخش میمه شهرستان شود

وی تاکید کرد: از دولت سیزدهم به ویژه استاندار جدید اصفهان انتظار داریم که بخش میمه به شهرستان تبدیل شود تا ظرفیت رشد آن مهیا شود.

۱۴۰۰/۰۹/۰۶ – پایگاه خبری شاهین شهری ( نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی )

جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه

رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری
کار گروه سیاسی

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر (اینستاگرام شاهین شهر)
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:

@shahinshahri.ir

ارسال مطلب به دیگران :
حراج %10+%25 جشنواره پاییزی نوین‌چرم در فروشگاه‌ها و فروشگاه اینترنتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. (قسمت‌های الزامی با نماد * مشخص شده‌اند)