آثار هنری عسل شاه سیاه در نمایشگاه « مهرِ ماه » به نمایش درآمد.

آثار هنری عسل شاه سیاه هنرمند شاهین شهری با عنوان نمایشگاه « مهرِ ماه » در قالب چاپ دستی ، چاپ چوب ، آکرلیک ، ترکیب مواد ، پاستل و … در نگارخانه آفتاب شاهین شهر به نمایش درآمد.

بیش از ۶۰ عدد از آثار هنری عسل شاه سیاه هنرمند شاهین شهری با عنوان نمایشگاه « مهرِ ماه » در قالب چاپ دستی ، چاپ چوب ، آکرلیک ، ترکیب مواد ، پاستل و … در نگارخانه آفتابِ نگارستان شاهین شهر به نمایش درآمد.

آثار هنری هنرمند شاهین شهری عسل شاه سیاه در نمایشگاه « مهرِ ماه » به نمایش درآمد.

در این نمایشگاه به همت فرهنگسرای شهروند شاهین شهر برگزار گردید و اعضای شورای شهر نیز جهت حمایت و همراهی با هنرمند شاهین شهری در این نمایشگاه حضور یافتند.

هنرمندان شاهین شهری همیشه مایه افتخار و سربلندی مسئولان و شهروندان هستند

حسین شاهزاده فرد؛ رییس کمیسیون فرهنگی ورزشی شورای اسلامی شاهین شهر، در آیین گشایش نمایشگاه نقاشی مهرِ ماه در نگارخانه آفتاب عنوان کرد : برگزاری نمایشگاه متعدد هنری در شاهین شهر ، نشانگر پویایی و کیفیت هنرمندان این شهر بوده و هنرمندان شاهین شهری همیشه مایه افتخار و سربلندی مسئولان و شهروندان هستند.

شاهزاده فرد در ادامه تصریح کرد: حجم فعالیت های گسترده و عملکرد مثبت این سازمان در چند ماهه شروع کار شورای دوره ششم به وضوح قابل مشاهده و شایسته تقدیر است.

وی در ادامه از تلاش ها و زحمات مدیریت و کارکنان سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری قدردانی نمود.

رییس کمیسیون فرهنگی ورزشی شورای اسلامی شاهین شهر با اشاره به حمایت های مادی و معنوی شورای اسلامی و مجموعه شهرداری و سازمان در برگزاری نمایشگاه های فرهنگی و هنری ، از تیم مدیریت سازمان خواست بیش از پیش در برنامه های اجرایی خود از هنرمندان شاهین شهری در رشته های مختلف بهره برده و زمینه رشد و ارتقای این عزیزان را فراهم نمایند.

آثار هنری هنرمند شاهین شهری عسل شاه سیاه در نمایشگاه « مهرِ ماه » به نمایش درآمد.

لارم به ذکر است این نمایشگاه تا ۲۸ آذرماه ۱۴۰۰ برای بازدید عموم علاقه مندان برپا خواهد بود.

دیدگاه خودتان را در خصوص این مطلب در بخش پایین این صفحه ( قسمت دیدگاه ) با سایر بازدیدکنندگان به اشتراک بگذارید …

۱۴۰۰/۰۹/۲۳ – پایگاه خبری شاهین شهری ( فرهنگسرای شهروند )

جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه

رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری
کار گروه فرهنگ و هنر

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر (اینستاگرام شاهین شهر)
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:

@shahinshahri.ir

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

بلوار امام خمینی (ره) محور ادبی شاهین شهر شد

مدیران سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری شاهین شهر ، در نشستی با مدیران شهرداری و شورای شهر گزارشی از عملکرد این سازمان ارائه دادند. | بلوار امام خمینی ( ره) به عنوان محور ادبی شاهین شهر انتخاب شد| هدف از برگزاری هفته فرهنگی شاهین شهر ایجاد نشاط، تحکیم پیوند اجتماعی، تبدیل شاهین شهر به شهری پویا و نیز نشان دادن توانمندی های شهر دانش و خلاقیت در همه عرصه ها می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید