در سامانه شهروندسپاری شهرداری شاهین شهر انجام شد:
بیش از ۴۴۰۰ پرونده مربوط به شهرداری در کمتر از ۱۰ ماه

ارسال با:

از ابتدای سال ۱۴۰۰ تا کنون بیش از ۴۴۰ پرونده شهروندان شاهین شهری در ارجاع به سامانه شهروندسپاری شهرداری شاهین شهر مورد بررسی قرار گرفته و انجام شده است.

کیانوش کیانی سرپرست شهرداری شاهین شهر تصریح کرد:  از ابتدای سال جاری تاکنون پرونده بیش از ۴۴۰۰ ارباب رجوع مربوط به حوزه شهرسازی و معماری شهرداری شاهین شهر از طریق سامانه شهروند سپاری انجام شده است.

از ابتدای سال 1400 تا کنون بیش از 440 پرونده شهروندان شاهین شهری در ارجاع به سامانه شهروندسپاری شهرداری شاهین شهر مورد بررسی قرار گرفته و انجام شده است.

وی در ادامه به مزایای سامانه شهروندسپاری اشاره نمود و افزود: سرعت در ارائه خدمات، کاهش هزینه‌های شهروندان ، کاهش ترددهای درون‌شهری و کاهش مشکلات زیست‌محیطی، و استفاده از سامانه در تمام ساعات و روزهای هفته از جمله ویژگی های سامانه شهروندسپاری است.

کیانی از شهروندان فهیم شاهین شهر که از خدمات و امکانات الکترونیک شهرداری به خصوص در ایام شیوع ویروس کرونا استفاده می نمایند تشکر نمود و گفت: ان شاء الله بتوانیم با فراهم نمودن بستر کامل شهر هوشمند، گامی نوین در راستای شاهین شهری پویا و مدرن برداریم.

نشانی اینترنتی سامانه شهروندسپاری شهرداری شاهین شهر:

http://esup.shaahinshahr.com/shahrvand

دیدگاه خودتان را در خصوص این مطلب در بخش پایین این صفحه ( قسمت دیدگاه ) با سایر بازدیدکنندگان به اشتراک بگذارید …

۱۴۰۰/۱۰/۰۵ – پایگاه خبری شاهین شهری ( شهرداری شاهین شهر )

جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه

رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری
کار گروه اجتماعی و مدیریت شهری

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر (اینستاگرام شاهین شهر)
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:

@shahinshahri.ir

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

ریاست اداره زیبا سازی شهرداری شاهین شهر از رویداد اجتماعی هنری با عنوان رنگ بهار در راستای زیبا سازی شهر با مشارکت بانوان هنرمند شاهین شهری خبر داد.

تلفیق رنگ و هنر در استقبال از بهار شاهین شهر

ریاست اداره زیبا سازی شهرداری شاهین شهر از رویداد اجتماعی هنری با عنوان رنگ بهار در راستای زیبا سازی شهر با مشارکت بانوان هنرمند شاهین شهری خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *