تجمع شاهین شهری ها با دوچرخه هایشان در روز هوای پاک

شاهین شهری ها  به مناسبت روز هوای پاک گرد هم آمده و از سه راه فردوسی تا یادمان شهدای گمنام شهر رکاب زدند | کودکان روز هوای پاک را به تصویر کشیدند

تجمع شاهین شهری ها با دوچرخه هایشان در روز هوای پاک

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهر، به مناسبت روز هوای پاک، همایش دوچرخه سواری با حضور شهردار، برخی از اعضای شورای اسلامی شاهین شهر و شهروندان ارجمند از سه راه فردوسی تا یادمان شهدای گمنام شهر برگزار گردید.

دکتر سعید ابریشمی راد شهردار شاهین شهر در همایش دوچرخه سواری با اشاره به اینکه حفظ محیط زیست در توسعه پایدار مؤثر می باشد گفت: حفظ محیط زیست در گرو شناخت و باور قلبی برای حراست از سرمایه های طبیعی است و همه ما باید برای نگهداری محیط زیست که سرمایه ای گرانبها و امانتی بسیار سنگین است، با اعتقادی راسخ به صورت عینی و عملی حرکت نماییم.
وی در ادامه با بیان اینکه فرهنگ استفاده از دوچرخه به عنوان یک وسیله حمل و نقل عمومی سالم باید در دستور کار جدی همه قرار گیرد افزود: این شهر به عنوان یک شهر متمدن و جدید می طلبد در بسیاری از زمینه ها برای کل کشور الگو باشد.

تجمع شاهین شهری ها با دوچرخه هایشان در روز هوای پاکابریشمی راد در پایان از حضور و مشارکت شهروندان ارجمند در این همایش تشکر نمود و گفت: ان شاء الله همه با هم محیط زیست را جدی گرفته و دوستار آن باشیم.
شایان ذکر است در این همایش شرکت کنندگان مسیر سه راه فردوسی تا یادمان شهدای گمنام را رکاب زدند و در انتها با حضور در جوار مرقد پاک و مطهر شهدای گرانقدر، ضمن قرائت فاتحه با آرمانهای والای آنها تجدید میثاق نمودند.

همچنین در حاشیه همایش دوچرخه سواری کودکان روز هوای پاک را به تصویر کشیدند.
شایان ذکر است این همایش به همت سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری شاهین شهر برگزار گردید.

تجمع شاهین شهری ها با دوچرخه هایشان در روز هوای پاک

گزارش ویدیویی از همایش دوچرخه سواری شاهین شهری ها در روز هوای پاک ۱۴۰۰:

دیدگاه خودتان را در خصوص این مطلب در بخش پایین این صفحه ( قسمت دیدگاه ) با سایر بازدیدکنندگان به اشتراک بگذارید …

۱۴۰۰/۱۰/۲۹ – پایگاه خبری شاهین شهری ( اخبار اجتماعی شاهین شهر )

جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه

رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری
کار گروه اجتماعی و مدیریت شهری

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر (اینستاگرام شاهین شهر)
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:

@shahinshahri.ir

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

پیام تبریک امام جمعه شاهین شهر به مناسبت روز خبرنگار

امام جمعه شاهین شهر در پیامی ضمن گرامیداشت 17مرداد سالروز شهادت محمود صارمی روز خبرنگار را به خبرنگاران و اصحاب رسانه تبریک گفت.

دیدگاهتان را بنویسید