دوشنبه های آبی در مورچه خورت

با هدف اصلاح الگوی مصرف بهینه آب در روستاها، برنامه دوشنبه های آبی در روستای مورچه خورت برگزار شد. این جلسه با همراهی شرکت آبفای استان اصفهان ، آبفای شهرستان و مسولین و اهالی روستای مورچه خورت برگزار شد.

به گزارش شاهین شهری – پایگاه خبری شهرستان شاهین شهر و میمه به نقل از آبفای شاهین شهر همایشی تحت عنوان دوشنبه های آبی با هدف اصلاح الگوی مصرف بهینه آب در روستای مورچه خورت برگزار شد.

 

 

این برنامه با حضور مسئولین ستادی و شهرستانی آبفا و مسئولین و اهالی روستای مورچه خورت در سالن جلسات مدرسه بانو عزت رحیمی برگزار گردید.

در این مراسم، شرافت، کارشناس هماهنگی و مدیریت مصرف آب شرکت آبفای استان اصفهان به بررسی و ارائه راهکارهای مدیریت مصرف بهینه آب در بخش های مختلف مصرف آب خانگی مطالبی بیان کرد و در پایان این برنامه به برندگان سئوالات مطرح شده و دو مشترک کم مصرف هدایایی اهداء شد.

 

دیدگاه خودتان را در خصوص این مطلب در بخش پایین این صفحه ( قسمت دیدگاه ) با سایر بازدیدکنندگان به اشتراک بگذارید …

۱۴۰۰/۱۱/۱۷
شاهین شهری
پایگاه خبری شهرستان شاهین شهر و میمه
کار گروه اجتماعی و مدیریت شهری

جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه را در رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری بخوانید

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر (اینستاگرام شاهین شهر)
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:

@shahinshahri.ir

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

افتتاح ایستگاه پلیس راهور در میمه اصفهان

افتتاح ایستگاه پلیس راهور در میمه اصفهان

ایستگاه شماره یک پلیس راهور میمه با حضور فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه، معاون مدیر کل امور شهری و شوراها در استانداری اصفهان، بخشدار میمه، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر میمه در هفتمین روز هفته دولت افتتاح شد.

دیدگاهتان را بنویسید