تبلیغ کارآمد و پربازده در وب سایت 09359510230

با عملیات ویژه پلیس در کمتر از ۴ ساعت محقق شد:
پیدا شدن سه کودک خردسال گمشده شاهین شهری توسط نیروی پلیس

U سه کودک مفقود شده شاهین شهری ،با سرعت عمل ویژه و تلاش مستمر نیروی پلیس شاهین شهر، در کمتر از ۴ ساعت به آغوش خانواده هایشان باز گشتند.


به گزارش شاهین شهری – پایگاه خبری شهرستان شاهین شهر و میمه روز پنجشنبه ۱۲ اسفند ماه ؛ خروج بدون بازگشت ۳ کودک خردسال توسط خانواده‌هایشان به نیروی پلیس شاهین شهر گزارش شد.

پس از بررسی جوانب ۳ اکیپ نیروی پلیس در سطح شهر جهت عملیات ویژه جستجوی کودکان گمشده اعزام شدند و در کمتر از ۴ ساعت جستجوی ویژه، هر سه کودک در سلامت کامل در یک مرکز فروش یافت شده و به آغوش خانواده‌هایشان بازگردانده شدند.

در بررسی های انجام شده مشخص شد که این سه کودک در ساعت ۲ بعد از ظهر بدون اطلاع والدین از منزل خارج شده و پس از دور شدن از منزل، مسیر را گم کرده و سرگردان شده بودند، که خوشبختانه با سرعت عمل و درایت نیروی پلیس شاهین شهر در سلامت به خانواده هایشان بازگردانده شدند.

پیدا شدن سه کودک گمشده شاهین شهری توسط نیروی پلیس
شایان توجه است که والدین گرامی در کنار تمامی مشغله ها و شلوغی های خیابان ها و مراکز خرید در روزهای پایانی سال، اهتمام ویژه ای نیز نسبت به مراقبت از فرزندان خردسال خود داشته باشند.

 

دیدگاه خودتان را در خصوص این مطلب در بخش پایین این صفحه ( قسمت دیدگاه ) با سایر بازدیدکنندگان به اشتراک بگذارید …

۱۴۰۰/۱۲/۱۳
شاهین شهری
پایگاه خبری شهرستان شاهین شهر و میمه
کار گروه اجتماعی و مدیریت شهری

جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه را در رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری بخوانید

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر (اینستاگرام شاهین شهر)
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:

@shahinshahri.ir

ارسال با:
خرید با تخفیف از بهترین رستوران های اصفهان

💡 مطالب پیشنهادی

دستگیری سارقان

دستگیری سارقان میوه فروشی در شاهین شهر

🔳 فرمانده انتظامی شهرستان شاهین‌شهر و میمه از دستگیری عاملان سرقت شبانه اموال یک مغازه میوه‌فروشی در شاهین شهر با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی این فرماندهی خبر داد. ◻ سرهنگ بهزاد ثابت راسخ در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری شاهین شهری، اظهار کرد: در پی سرقت شبانه اموال یک مغازه میوه‌فروشی در شاهین‌شهر، بررسی موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت. ◻ وی افزود: با حضور کارآگاهان پلیس آگاهی در صحنه، مشخص شد سارقان در ساعات نیمه شب از طریق تخریب قفل درب پشت مغازه که مشرف به یک حیاط خلوت بوده وارد مغازه شده و بیش از ۶۰۰ میلیون ریال اموال موجود در محل را سرقت کرده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *