اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

با هدف آموزش و آگاه‌سازی نسل جوان
کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی در شاهین‌شهر برگزار شد.

کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی با رویکرد اعتیاد و شناخت مواد مخدر با همکاری اداره بهداشت و درمان شهرستان شاهین‌شهر و میمه، به میزبانی کتابخانه شهید دستغیب شاهین شهر برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری از اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان شاهین‌شهر و میمه، با همکاری و مشارکت شبکه بهداشت و درمان شهرستان شاهین شهر و میمه و مرکز مشاوره درمانگاه تخصصی پارس کارگاه آموزشی آسیب‌های اجتماعی با رویکرد اعتیاد ویژه گروه‌های سنی نوجوان و جوانان، نوزده خرداد ماه در سالن کتابخانه شهید دستغیب شاهین‌شهر برگزار شد.

در ابتدای این نشست دکتر فریبز فروزنده، مشاور و روانشناس درباره شناخت اعتیاد،  عوامل موثر اجتماعی و محیطی در بروز اعتیاد، پیشگیری از اعتیاد، دلایل گرایش نوجوانان به اعتیاد، علائم ظاهری و فیزیکی مصرف کنندگان، تاثیر سوء مصرف مواد بر رفتار اجتماعی و پیشرفت تحصیلی دانش‌آموزان برای حاضران در جلسه مطالبی را بیان کردند.

کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی با رویکر اعتیاد و شناخت مواد مخدردر پایان این نشست جلسه پرسش و پاسخ گروهی برگزار شد و حاضران سوالات و پیشنهادهای خود را در رابطه با آسیب‌های اجتماعی، تاثیر خانواده و جامعه بر رفتار نوجوانان و جوانان مطرح کردند.

گفتنی است، این جلسه مشاوره به طور زنده از طریق نرم افزار اسکای روم اداره کتابخانه‌های شهرستان شاهین‌شهر و میمه پخش شد.

۱۴۰۱/۰۳/۲۴
شاهین شهری
پایگاه خبری شهرستان شاهین شهر و میمه
کار گروه اجتماعی و مدیریت شهری
خبرنگار : سمیرا کرمی

جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه را در رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری بخوانید

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر (اینستاگرام شاهین شهر)
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:

@shahinshahri.ir

ارسال مطلب به دیگران :

💡 مطالب پیشنهادی

۲۱۰ میلیون تومان کلاهبرداری از ۲ شهروند شهرستان شاهین شهر در قالب آگهی فروش خودرو

◾ فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از وقوع دو فقره کلاهبرداری جمعاً به مبلغ 210 میلیون تومان از شهروندان این شهرستان در قالب آگهی خودرو در سایت دیوار خبر داد. ◾ وی افزود در این روش افراد سودجو با شماره تماس‌های متفرقه آگهی‌ فروش فوری خودرو با قیمتی مناسب و وسوسه انگیز را در این سایت ها بارگذاری که پس از تماس خریداران با آنها با ادعاهای دروغین مبنی بر تعداد زیاد مشتریان مبالغی زیادی را به عنوان بیعانه درخواست و پس از انتقال وجه توسط خریداران به حساب اعلامیشان دیگر پاسخگوی تماس آنها نیستند. ◾ این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: در بعضی مواقع کلاهبرداران برای جلب اعتماد مردم عکس هایی از مدارک خودرو را برای خریداران ارسال می‌کنند که این مدارک تماماً جعلی می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *