آبنماهای شاهین شهر دوباره راه اندازی می شوند

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری شاهین شهر از تعمیر و راه اندازی مجدد برخی آبنماهای سطح شهر در شاهین شهر خبر داد.

تعمیر و راه اندازی مجدد آبنماهای سطح شهر در شاهین شهربه گزارش پایگاه خبری شاهین شهری | SHINNA از شهرداری شاهین شهر بنابر تصمیمات اخیر این سازمان، برخی آبنماهای سطح شهر در شاهین شهر تعمیر و مجدداً راه اندازی خواهند شد.

کاووس حقانی رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری شاهین شهر در این راستا اظهار کرد: با توجه به اینکه وجود آبنماها در سطح بوستان ها و میادین شهر موجب زیباسازی فضای سبز شهری و متعادل شدن درجه حرارت محیط می گردد، راه اندازی مجدد برخی از آبنماها در دستور کار این سازمان قرار گرفته است.
وی در ادامه افزود: خوشبختانه مشکلات آبنماهای میدان ولیعصر (عج) و بوستان مادر (باغ بانوان) مرتفع  و تعمیر و بهسازی بوستان رازی، و میدان شهدای محراب در دست اقدام می باشد.

حقانی خاطر نشان نمود: عملیات اجرایی این آبنماها شامل رسوب زدایی کف و بدنه آنها، اعمال میکروسمنت، اجرای پرایمر غلیظ نانو، اجرای دولایه عایق نانو و … می باشد.
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری شاهین شهر در پایان خاطر نشان نمود: امیدواریم با راه اندازی آبنماهای سطح شهر بتوانیم شاهین شهر را برای شهروندان ارجمند به محیطی با نشاط تر و پویا تر تبدیل نماییم.

پایگاه خبری شاهین شهری | SHINNA
کارگروه اجتماعی و مدیریت شهری

۱۴۰۱/۰۵/۱۱

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید