کشاورزان شهر گز برای مقابله با خسارات احتمالی گرد و غبار و سیل آموزش دیدند

درپی وزش باد و گرد و غبار شدید طی روزهای گذشته بمنظور بررسی وضعیت مزارع و باغات و گزارش خسارت احتمالی کارشناسان جهاد کشاورزی از صحراهای شهر گز بازدید و توصیه های لازم را به کشاورزان ارائه دادند.

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری | SHINNA  از مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان شاهین شهر و میمه؛ ، درپی وزش باد و گرد و غبار شدید طی روزهای گذشته ، خانم مهندس نجفیان سرپرست مرکز جهاد کشاورزی گز، امروز دوشنبه مورخ ۱۰ مردادماه ۱۴۰۱ به منظور بررسی وضعیت مزارع و باغات و گزارش خسارت احتمالی، از مزارع  جزآباد ، صحرای گز ،جلاش آباد و رحمت آباد بازدید‌ نمودند و توصیه های لازم به بهره برداران ارائه گردید.

کشاورزان شهر گز برای مقابله با خسارات احتمالی گرد و غبار و سیل آموزش دیدند

ایشان بیان نمودند خوشبختانه تا کنون در مناطق بازدید شده از اراضی کشاورزی در گز، خسارتی ناشی از سیل مشاهده نشده است.

پایگاه خبری شاهین شهری | SHINNA
کارگروه اجتماعی و مدیریت شهری
۱۴۰۱/۰۵/۱۰

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

بیش از ۱۷۵۰ تن سیب زمینی آگریا از مزارع بخش میمه برداشت شد.

با اختصاص۷۰ هکتار از مزارع بخش ؛بیش از ۱۷۵۰ تن سیب زمینی آگریا از مزارع بخش میمه برداشت شد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، مرکز اصفهان ؛ رئیس جهاد کشاورزی شهرستان شاهین شهر و میمه گفت: ۷۰ هکتار از مزارع بخش میمه به کشت سیب زمینی اختصاص داشت که از هر هکتار ۲۵ تن سیب زمینی از نوع آگریا برداشت شد. مصطفی عباسی افزود: بیشترین سطح زیر کشت سیب زمینی در روستا‌های ونداده و خسروآباد قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید