اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

همزمان با هفته دولت صورت گرفت :
افتتاح ایستگاه پلیس راهور در میمه اصفهان

ایستگاه شماره یک پلیس راهور میمه با حضور فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه، معاون مدیر کل امور شهری و شوراها در استانداری اصفهان، بخشدار میمه، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر میمه در هفتمین روز هفته دولت افتتاح شد.

افتتاح ایستگاه پلیس راهور در میمه اصفهانبه گزارش پایگاه خبری شاهین شهری | SHINNA ایستگاه شماره یک پلیس راهور میمه با حضور سید محمدرضا کاظمی طبا | فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه، شریح اصفهانی | معاون مدیر کل امور شهری و شوراها در استانداری اصفهان ، احمد حیدریان | بخشدار میمه ، حسین دهقان | شهردار میمه و اعضای شورای اسلامی شهر میمه در هفتمین روز هفته دولت افتتاح شد.

افتتاح ایستگاه پلیس راهور در میمه اصفهان

افتتاح ایستگاه پلیس راهور در میمه اصفهان

فرماندار شاهین شهر در بهره برداری از این پروژه ، بیان کرد که انشالله با افتتاح این پروژه سهم موثر و شایسته ای در کاهش مخاطرات جاده ای و صدمات ناشی از آن برای مردم عزیز در ترانزیت جاده ای این منطقه و همچنین دسترسی بهتر مردم به خدمات پلیس راهور خواهیم داشت.

افتتاح ایستگاه پلیس راهور در میمه اصفهان

شایان ذکر است احداث ایستگاه پلیس راهور میمه در راستای با هدف استقرار پلیس راهور در شهر میمه و در راستای بهبود و توسعه نظارت ترافیکی بر جاده های درون شهری و برون شهری بخش میمه تا مورچه خورت، تسهیل نظارت و پوشش بیشتر امنیت جاده ای، در محدوه پلیس راه مورچه خورت تا شهرستان دلیجان و تمرکز در شهر میمه در زیربنای ۷۰ مترمربع با عتباری بالغ بر ۶۵۰ میلیون تومان در مدت ۴ ماه احداث گردیده است.
افتتاح ایستگاه پلیس راهور در میمه اصفهان

افتتاح ایستگاه پلیس راهور در میمه اصفهان

شایان ذکر است بخش میمه شمالی‌ترین و بزرگترین بخش استان اصفهان و از توابع شهرستان شاهین شهر و میمه می باشد و دارای سه شهر به نام‌های میمه، وزوان و ازان و هفت روستا به نام‌های زیادآباد، لای بید، خسروآباد، ونداده، حسن رباط پایین، لوشاب و موته است و جمعیت آن بر براساس آخرین سرشماری عمومی نفوس و مسکن در سال ۱۳۹۵،  برابر با ۲۳،۰۵۷ نفر بوده‌ است.

پایگاه خبری شین نا | SHINNA
کارگروه حوادث و انتظامی | ۱۴۰۱/۰۶/۰۸

ارسال مطلب به دیگران :
حراج %10+%25 جشنواره پاییزی نوین‌چرم در فروشگاه‌ها و فروشگاه اینترنتی

💡 مطالب پیشنهادی

دیدار مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان  و نماینده ولی فقيه در در این نهاد با فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه

جلوگیری از مهاجرت روستاییان توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی | تاکید فرماندار شاهین شهر

فرماندار شاهین شهر : توجه به توسعه حوزه مسکن روستاها با هدف جلوگیری از مهاجرت بایست جزو ضروری ترین اقدامات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. (قسمت‌های الزامی با نماد * مشخص شده‌اند)