تبلیغ کارآمد و پربازده در وب سایت 09359510230

فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه :
اصناف بعنوان ستون اصلی اقتصاد در هر جامعه هستند

فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه : همکاری بین اصناف و دولت می‌تواند موجب هم افزایی و حل مشکلات مردم، افزایش تولید وشکوفایی اقتصاد شود. | نظارت بر قیمت ها خصوصاً در ایام آغازین سال جدید تحصیلی مورد توجه ویژه ای قرار بگیرد.

اتاق اصناف شاهین شهر

به گزارش پایگاه خبری شین نا| SHINNA از فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه؛ مسائل و مشکلات اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی شهرستان شاهین شهر و میمه در نشستی با حضور سید محمد رضا کاظمی طبا | فرماندار شهرستان، رئیس اداره صمت و اعضای هیات رئیسه اتاق اصناف و روسای اتحادیه صنفی شهرستان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

سید محمد رضا کاظمی طبا فرماندار در این نشست ضمن قدردانی از تلاش‌های شبانه‌روزی مسئولین اصناف و بازاریان در حوزه ساماندهی بازار و کسبه گفت: اصناف بعنوان ستون اصلی اقتصاد در هر جامعه هستند و همکاری بین اصناف و دولت میتواند موجب هم افزایی و حل مشکلات مردم، افزایش تولید وشکوفایی اقتصاد شود.

وی با تأکید بر لزوم همکاری اصناف با دولت، گفت: تعادل و تنظیم بازار یکی از وظایف اتاق اصناف بوده و قطعا اجرای این مهم با حمایت دستگاههای نظارتی شهرستان پشتوانه قوی برای اصناف شهرستان می باشد.

فرماندار شهرستان در این نشست از جامعه اصناف و بازاریان به عنوان پشتوانه قوی نظام مقدس جمهوری اسلامی نامبرد که برای سربلندی میهن از هیچ کوشش و کمکی دریغ نکردند.

نماینده عالی دولت در شهرستان در قسمتی دیگر از سخنان خود با تاکید بر حفظ حقوق شهروندی و نظارت بر قیمتها و همچنین نرخ گذاریها خواستار هماهنگی و نظارت بر قیمت ها خصوصاً در ایام آغازین سال جدید تحصیلی شد.

لازم به ذکر است در ادامه این نشست هریک از اعضابه بیان مسائل و مشکلات و موانع پیش روی صنف مرتبط پرداخته و خواستار پیگیری و رفع آن شدند.

اتاق اصناف شاهین شهر

پایگاه خبری شین نا| SHINNA
کارگروه اقتصادی | ۱۴۰۱/۰۶/۰۹

ارسال با:
خرید با تخفیف از بهترین رستوران های اصفهان

💡 مطالب پیشنهادی

بازدید از محل تخلیه گل سنگ در مورچه خورت + جانمایی محل جدید

احتمال جانمایی جدید برای منطقه تخلیه گل سنگ در مورچه خورت

فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه با توجه به خطرات زیست محیطی و سایر مخاطرات محل تخلیه گل سنگ در مورچه خورت خواهان همیاری و همراهی در جانمایی محل جدید از معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع كوچك و شهرك‌های صنعتی ایران شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *