راهکارهای پیشنهادی کاهش گرانی مسکن در شاهین شهر از دیدگاه اعضای شورای شهر

ارسال با:

در نشست علنی شورای اسلامی شاهین شهر مطرح شد : رشد مهاجرپذیری نامتناسب با عرضه مسکن عامل اصلی افزایش قیمت مسکن در شاهین شهر است | دیدگاه مسولان استانی نسبت به برخوردار بودن شاهین شهر بایست تغییر کند.

جلسه شورای اسلامی شاهین شهر با کمیته امداد شهرستان

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری | SHINNA از شورای اسلامی شاهین شهر یکصد و چهارمین نشست اعضای شورای اسلامی شاهین شهر به همراه مسوولان کمیته امداد شهرستان برگزار شد.

هم افزایی دستگاه ها در مساعدت به اقشار کمتر برخوردار ، افزایش تعاملات و تفاهم‌نامه میان مدیریت شهری و کمیته امداد امام (ره)، تاکید طرفین به ایجاد قرارگاهی در سطح شهرستان جهت بررسی راهکارهای تامین مسکن اقشار کمتر برخوردار ، ارایه برنامه مشترک توانمندسازی بانوان (خصوصا سرپرست خانوار) و … را می توان اهم موضوعات مطروحه در این نشست صمیمانه برشمرد.

در این جلسه اکثریت حضار جهت دستیابی به راهکارهایی که رفع مشکلات شهروندان کمتر برخوردار را هدف اصلی خود بداند، اتفاق نظر داشتند.

همچنین در این نشست موضوع افزایش سرسام آور هزینه سبد مسکن خانوار از جمله رهن و اجاره به عنوان یکی معضلات جدی این روزهای شاهین شهر مطرح گردید و ساماندهی این مهم نیازمند هم افزایی و اراده همه دستگاه های مسئول در این رابطه دانسته شد.

در این جلسه یکی از مهمترین دلایل افزایش نجومی هزینه مسکن در سبد هزینه های خانوار شاهین شهری ها رشد مهاجر پذیری در شهر در عدم تناسب عرضه و تقاضای مسکن بر شمرده شد.

در ادامه این جلسه مطرح شد که :  ازطرف دیگر ضروریست به روش های مختلف برچسب برخوردار بودن شاهین شهر در سطح استان در نظر مسوولان استانی اصلاح گردد.

همچنین حاضرین استفاده از ظرفیت عظیم خیرین حوزه مسکن را یکی دیگر از راهکارهای کاهش التهابات بازار مسکن (رهن و اجاره) در شاهین شهر عنوان نمودند.

پایگاه خبری شاهین شهری | SHINNA

کارگروه مدیریت شهری | ۱۴۰۱/۰۶/۱۳

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

جلسه ایمن سازی آزاد راه معلم تشکیل شد

جلسه ایمن سازی آزاد راه معلم تشکیل شد

جلسه ایمن سازی آزاد راه معلم با حضور فرماندار شهرستان شاهین‌شهر و میمه در دفتر فنی استانداری برگزارشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *