تقدیر از ایثارگران و فرزندان شهداء شبکه بهداشت شاهین شهر به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس

ارسال با:

جانبازان ؛ آزادگان ؛ خانواده شهدا و ایثارگران شبکه بهداشت شهرستان شاهین شهر و میمه در مراسمی به مناسبت هفته دفاع مقدس، تقدیر شدند.

تجلیل از ایثارگران و خانواده ایثارگران و شهدا شاغل در شبکه بهداشت شاهین شهربه گزارش پایگاه خبری شاهین شهری | شین نا SHINNA  ظهر امروز با حضور فرماندار شهرستان شاهین‌شهر و میمه، ایمانی |  نماینده بنیاد شهید و امور ایثارگران، فراستی | نماینده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان شاهین‌شهر و میمه و در همراهی با دکتر پارسا | ریاست شبکه بهداشت شهرستان شاهین شهر و میمه در مراسمی به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس از ایثارگران و خانواده شهدا و جانبازان شاغل در شبکه بهداشت و درمان شهرستان شاهین شهر و میمه تجلیل و تقدیر کردند

دکتر پارسا | ریاست شبکه بهداشت و درمان شهرستان ضمن ابراز خرسندی از  حضور در جمع کارکنان و به خصوص در جمع ایثارگران و جانبازان و خانواده شهدا و پیشکسوتان ، حضور ایشان را مایه برکت و انرژی شبکه بهداشت شهرستان شهر و میمه دانستند.

وی ادامه داد:  انشالله با حضور و همراهی عزیزان و سایر پرسنل شهرستان همچون گذشته ، در راستای بهبود شرایط سلامت و بهداشت شهرستان گام برداشته و افتخار آفرینی کنیم و ارمغان سلامتی را برای شهروندان شهرستان به ارمغان بیاوریم.

تجلیل از ایثارگران و خانواده ایثارگران و شهدا شاغل در شبکه بهداشت شاهین شهر

در ادامه ایثارگران شاغل در شبکه بهداشت و درمان شهرستان شاهین شهر و میمه ، مشکلات خود را در خصوص استخدام فرزندان شهدا و جانبازان شاغل در شبکه بهداشت، و موضوعات تعدیل سنوات فرزندان شهدا و ایثارگران و همچنین بیمه تکمیلی ایثارگران را با مسئولان حاضر در جلسه مطرح نموده و درخواست پیگیری در خصوص موضوعات مطروحه پرداختند.

کاظمی‌طبا | فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه نیز، ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و تقدیر از ایثارگران، شهدا و جانبازان بیان نمودند که اگر جانفشانی و ایثارگری ایشان نبود، مانند دوران های سابق، بخش‌های دیگری از میهن عزیز ایران را از دست می‌دادیم.

عالی‌ترین مقام دولت در شهرستان شاهین شهر و میمه، ضمن تشکر از پرسنل و جامعه ایثارگری شبکه بهداشت، ابراز نمود خانواده‌های محترم شهدا، ایثارگران و جانبازان و روحانیون در خدمت رسانی به مردم، تاوان کم کاری مسئولین دستگاه‌های اجرایی را بر دوش خود می‌کشند‌.

کاظمی طبا ، در ادامه با اشاره به اینکه ، نگاه این دولت به شما ایثارگران و خانواده‌های ایثارگران به عنوان ولی نعمتان خود است، ادامه داد :  مسولیت‌هایی که بر دوش مسئولین قرار داده شده است، در نتیجه و ثمره جانفشانی و ایثار شهدا و ایثارگران است.

فرماندار شهرستان در خاتمه بیانات خویش از مدیریت شبکه بهداشت و درمان ، مدیریت بنیاد شهید و امور ایثارگران ، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بسیج ناحیه مقاومت شهرستان در جهت برگزاری آیین تقدیر پرسنل شبکه بهداشت شهرستان تشکر نمود.

در پایان این همایش از جانبازان، آزادگان، خانواده شهدا و ایثارگران شاغل در شبکه بهداشت و درمان شهرستان شاهین‌شهر و میمه با اهدا لوح تقدیر، هدایا و کارت هدیه نقدی تقدیر گردید.

تجلیل از ایثارگران و خانواده ایثارگران و شهدا شاغل در شبکه بهداشت شاهین شهرپایگاه خبری شاهین‌شهری | SHINNA 

کارگروه اجتماعی | ۱۴۰۱/۰۷/۰۷

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

امام جمعه شاهین شهر و فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه به مناسبت فرارسیدن یوم الله ۲۲بهمن 1401 ضمن دعوت به حضور پر شور مردم در راهپیمایی 22 بهمن، بیانیه مشترکی را نیز در این راستا صادر نمودند.

بیانیه مشترک امام جمعه و فرماندار شاهین شهر به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن

امام جمعه شاهین شهر و فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه به مناسبت فرارسیدن یوم الله ۲۲بهمن 1401 ضمن دعوت به حضور پر شور مردم در راهپیمایی 22 بهمن، بیانیه مشترکی را نیز در این راستا صادر نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *