اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

بانوان محلات شاهین شهر، شهردار محله‌ها می‌شوند

بانوان محلات شاهین شهر تحت عنوان شهردار محله در زمینه مدیریت تفکیک پسماند و جمع آوری زباله ، آموزش چهره به چهره خواهند داد.

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری | SHINNA به نقل از شهرداری شاهین شهر، کارگروه « طرح آموزشی مشارکتی شهربانو »  با حضور سعید ابریشمی راد | شهردار، برخی از اعضای شورای اسلامی شاهین شهر، برخی از معاونان و مدیران شهرداری شاهین شهر برگزار گردید.

شایان ذکر است در این کارگروه مقرر گردید از هر محله بانوانی تحت عنوان شهرداران محله با محوریت آموزش شهروندی (چهره به چهره) در زمینه مدیریت تفکیک پسماند و جمع آوری زباله فعالیت نمایند.

ارسال مطلب به دیگران :

💡 مطالب پیشنهادی

برگزاری مسابقات مادر دختری به مناسبت روز دختر در شاهین شهر

به گزارش شینا SHINNA |پایگاه خبری شاهین شهر ، روز 1شنبه 23 اردیبهشت 1403 به مناسبت میلاد حضرت معصومه (س) و روز دختر به همت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری شاهین شهر و با همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهین شهر و میمه و با حضور نمایندگان بانوان از این دو نهاد، همایش مادر دختری در باغ بانوان شاهین شهر برگزار شد. در این همایش مادران و دختران در مسابقات ایستگاهی به رقابت پرداختند و همچنین ورزشکاران هیات‌های ووشو و تیر و کمان برنامه‌های متنوعی را اجرا کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *