در آغاز راه توسعه هستیم

شهردار شاهین شهر در مراسم تقدیر از بازنشستگان و کارکنان نمونه شهرداری عنوان نمود : هم اکنون آغاز راه توسعه است توسعه ای پایدار، همه جانبه، متوازن و انسان محور | خوشبختانه درایت، هوشمندی، حمایت و هدایت های شورای اسلامی شاهین شهر ما را در خدمت گزاری به شهروندان ارجمند مصم تر می نماید.

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری | SHINNA از شهرداری شاهین شهر، با حضور شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شاهین شهر، معاونان و مدیران شهرداری، از بازنشستگان و کارکنان نمونه شهرداری شاهین شهر تقدیر به عمل آمد.

سعید ابریشمی راد | شهردار شاهین شهر در این مراسم گفت: تمام توسعه و اقتدار یک جامعه در فرهنگ آن نهفته و ادبیات ، جان مایه آن است.

وی در ادامه از زحمات همه کارکنان و کارگران خانواده بزرگ شهرداری تشکر نمود و  گفت: هم اکنون آغاز راه توسعه است توسعه ای پایدار، همه جانبه، متوازن و انسان محور.

ابریشمی راد به ظرفیت‌های خوب شورای اسلامی شهر اشاره کرد و اظهار داشت: خوشبختانه درایت، هوشمندی، حمایت و هدایت های شورای اسلامی شاهین شهر ما را در خدمت گزاری به شهروندان ارجمند مصم تر می نماید.

شهردار شاهین شهر،  ارتباط شهرداری با اداره های خدمات رسان در شهر را بسیار خوب و مؤثر عنوان نمود و افزود: قطعاً این ارتباط تنگاتنگ برای خدمت رسانی هرچه بهتر به شهروندان عزیز شهر صورت خواهد گرفت.

وی خاطر نشان نمود: خداوند را شاکرم که توانسته ام خدمت گزار مردم شریف شاهین شهر باشم و ان شاء الله بتوانیم با همیاری و مساعدت همه کارکنان و کارگران شهرداری در راستای شهری آبادتر و توسعه یافته تر تلاش نماییم.

بهرام عمویی | ریاست شورای اسلامی شاهین شهر نیز در این مراسم گفت: خدماتی که کارکنان و کارگران شهرداری شاهین شهر به صورت شبانه روز برای رفاه حال شهروندان عزیز انجام می دهند قطعا” در این دنیا به یادگار باقی خواهد ماند و ثواب و اجر اخروی خواهد داشت.

وی در ادامه گفت: یکی از وظایف اصلی ما نیازسنجی و اولویت بندی خواسته های شهروندان و انعکاس آن به شهرداری است که ان شاء الله بتوانیم با همیاری اعضای شورای اسلامی شاهین شهر از عهده این مهم به خوبی برآییم.

رئیس شورای اسلامی شاهین شهر تصریح نمود: فرصت ها ارزشمند و طلایی هستند پس شایسته است از آنها برای خدمت رسانی هر چه مطلوب تر به خلق خدا استفاده نماییم.

گفتنی است در این مراسم از بازنشستگان و کارکنان نمونه شهرداری شاهین شهر تقدیر به عمل آمد.

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

جهت تسریع در تعمیر خط لوله آب شهرستان شاهین شهر از حداکثر ظرفیت استان اصفهان، استفاده شود

پیرو اطلاعیه قطع آب شهرهای شاهین‌شهر ، گزبرخوار و گرگاب، فرماندار این شهرستان در راستای تسریع عملیات تعمیر و رفع مشکل آبرسانی به مدیریت آبفای شهرستان با بهره‌گیری از تمام ظرفیت شهرستان شاهین‌شهر و استان اصفهان در این خصوص تاکید نمود.

دیدگاهتان را بنویسید