ریاست شورای اسلامی شاهین شهر :
ظرفیت شاهین شهر تکمیل است | جلوی مهاجرت به این شهر را بگیرید

ارسال با:

بهرام عمویی در نشست شورای اداری شهرستان شاهین شهر و میمه در حضور دکتر سید احسان خاندوزی | وزیر امور اقتصادی و داریی دولت سیزدهم عنوان کرد : ظرفیت شاهین شهر تکمیل شده است جلوی مهاجرت به شاهین شهر را بگیرید | بدلیل رشد بی رویه جمعیت شاهین شهر و عدم تامین حقوق شهر از عوارض صنایع و راهداری، توانایی تامین امنیت مطلوب و خدمت رسانی مطلوب به مردم این شهر وجود ندارد | اگر مسئولی توانایی پاسخگویی به معترضان را ندارد، کناره گیری کند.

ظرفیت شاهین شهر تکمیل شده است | جلوی مهاجرت به این شهر را بگیرید

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری | شین نا SHINNA ، روز پنج شنبه ۱۴۰۱/۰۸/۰۵ شورای اداری شهرستان شاهین شهر و میمه با حضور دکتر سید احسان خاندوزی | وزیر اقتصادی و امور دارای دولت سیزدهم ،دکتر امیررضا نقش | معاون اقتصادی استانداری اصفهان ، سید محمدرضا کاظمی طبا | فرماندار شهرستان ، حجت السلام و المسلمین قاسم هاشمی | امام جمعه شاهین شهر، اعضای شورای ادارای و فعالان اقتصادی در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار گردید.

بهرام عمویی | ریاست شورای اسلامی شاهین شهر در این جلسه به عنوان نماینده از شورای شاهین شهر، اعلام کردم که حق و حقوق شهر از عوارض صنایع و راهداری بطور مطلوبی تامین نمی شود، فلذا این موضوع انجام خدمت رسانی مطلوب برای جمعیت فزاینده و رو به رشد شاهین شهر را با مشکل جدی مواجه نموده است.

عمویی با تاکید بر اینکه ظرفیت شاهین شهر تکمیل شده است ، ادامه داد : جلوی مهاجرت به شاهین شهر را بگیرید و اگر مهاجرپذیری بیشتر به این شهر کنترل نشود ، در حقیقت موجب ظلم در به حقوق مردم شاهین شهر خواهد شد.

وی در این راستا تصریح نمود در حالی شاهد رشد بی رویه جمعیت ناشی از مهاجرپذیری هستیم، که در حال حاضر برخی مناطق شاهین شهر مانند محله مسکن مهر ، هنوز در شرایط بحرانی هستند و تحت پوشش امکانات معمول خدمت رسانی نمی باشند.

عموی افزود : بواسطه رشد بی رویه جمعیت که عمدتا از مهاجرپذیری بدون کنترل بوده و مربوط به جمعیت مولد این شهرستان نیست، خدمت رسانی در شاهین شهر، بروز نیست در حالیکه در سابق این شهر جز شهرهای سرآمد امکانات شهری در ایران بوده است.

ریاست شورای اسلامی شاهین شهر همچنین با بیان این موضوع که اخیراً نیز بواسطه این رشد بی رویه جمعیت شاهین شهر ناشی از مهاجر پذیری بدون کنترل، بر مسائلی چون تامین امنیت شهری هم تاثیر گذارده افزود: وقایع ناشی از اغتشاشات اخیر گواه این موضوع است.

وی همچنین با تاکید بر سوابق ۳۰ سال خدمت خود در نیروی انتظامی و سپاه به مسئولین شهر پیشنهاد داد که فضای اعتراض را از اغتشاش جدا کنید و فضای مشخصی را برای اعتراض انتخاب و مهیا کنید و اعتراض بحق و بجای مردم را پاسخگو باشید و اگر مسئولی توانایی پاسخگویی به معترضان را ندارد بایست کناره گیری کند.

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

جلسه ایمن سازی آزاد راه معلم تشکیل شد

جلسه ایمن سازی آزاد راه معلم تشکیل شد

جلسه ایمن سازی آزاد راه معلم با حضور فرماندار شهرستان شاهین‌شهر و میمه در دفتر فنی استانداری برگزارشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *