ناخن کار خوب در شاهین شهر اصفهان | ناخن کار حرفه در شاهین شهر

جلسه هم اندیشی طرح مشارکتی آموزش شهربانوان محله گلدیس شاهین شهر اصفهان برگزار شد

ارسال با:

جلسه هم اندیشی طرح مشارکتی آموزش شهربانوان محله گلدیس با موضوع نگهداشت شهر در حوزه بازیافت، پسماند، حفظ و توسعه فضای سبز در تالار شیخ بهایی شاهین شهر اصفهان برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری | شین نا SHINNA از شهرداری شاهین شهر، جلسه هم اندیشی طرح مشارکتی آموزش شهربانوان محله گلدیس با موضوع نگهداشت شهر در حوزه بازیافت، پسماند، حفظ و توسعه فضای سبز با حضور شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شاهین شهر، برخی از مدیران شهرداری و بانوان افتخاری طرح، در تالار شیخ بهایی شاهین شهر اصفهان برگزار گردید.

سعید ابریشمی راد | شهردار شاهین شهر در این جلسه به ویژگی های یک شهر اشاره نمود و گفت: در نظام برنامه ریزی و توسعه شهری سه رکن شهر، مدیریت شهری و شهروند وجود دارد که برای داشتن شهری توسعه یافته این سه رکن نیاز است.

وی در ادامه با بیان اینکه شهرداری خادم و کارگزار مردم است گفت: بهترین شکل مدیریت شهری برنامه ریزی و اداره شهر با شهروندان ارجمند است چراکه آنان بیبشتر از هرکسی دلسوز شهرشان هستند.

شهردار شاهین شهر به واژه شهروند اشاره نمود و اظهار داشت: زمانی ما شهروند هستیم که شهر برایمان مهم باشد و مهمترین ویژگی آن یعنی مسؤولیت پذیری را پذیرفته باشیم.

بهرام عمویی | ریاست شورای اسلامی شاهین شهر نیز در این آیین گفت: خوشبختانه با درایت جناب آقای ابریشمی راد شهردار شاهین شهر طرح نواحی ، مناطق و محله های شهر که یکی از کمبودهای شهر احساس می شد تحقق یافت و امروز ما شاهد خدمات بیشتر در شهر و رضایت مندی بیشتر عزیزمان هستیم.

وی در ادامه به دلایل جذب و مهاجرپذیری در شاهین شهر پرداخت و افزود: به حمدالله شاهین شهر در برنامه های خدماتی و زیباسازی و منظر شهری همیشه سرآمد بوده و به همین علت رشد جمعیت آن روزبه روز در حال گسترش است.

رئیس شورای اسلامی شاهین شهر به طرح شهربانوان اشاره نمود و گفت: از آنجائیکه بانوان ارجمند در زیبایی و نظافت منزل و محله خود دغدغه دارند می توانند با فعالیت در این طرح برای حفظ سیما و منظر محله خود از شهرداری خدمات بیشتری دریافت نمایند که در واقع این نوع فعالیت اجتماعی به عنوان یک مسابقه خدمتی نیز مطرح است.

سونا فتحعلی زاده | مجری طرح زیست بانو در شهرستان کاشان نیز به عنوان میهمان ویژه این جلسه توضیحات مبسوطی پیرامون طرح شهربانوان و اهمیت آن در مدیریت مشارکتی شهر ارائه داد.

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

در هشتمین روز دهه گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی (20 بهمن ماه 1401 ) ساعت 15 ،همایش دوچرخه سواری ویژه پسران نوجوان از میدان امام حسین (ع) تا مزار شهدای شهرستان در بهشت معصومه از مسیر بلوار شهید منتظری برگزار می شود.

اطلاعیه همایش دوچرخه سواری پسران نوجوان شاهین شهری به مناسبت گرامیداشت دهه فجر

در هشتمین روز دهه گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی (20 بهمن ماه 1401 ) ساعت 15 ،همایش دوچرخه سواری ویژه پسران نوجوان از میدان امام حسین (ع) تا مزار شهدای شهرستان در بهشت معصومه از مسیر بلوار شهید منتظری برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *