اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

« هفته فرهنگی شاهین شهر » با بیش از ۴۰ ویژه برنامه برگزار می‌گردد

شهردار شاهین شهر از برگزاری رویداد ویژه فرهنگی، اجتماعی و ورزشی این شهر با عنوان «هفته فرهنگی شاهین‌شهر» در ۲۰ تا ۲۶ آبان ماه ۱۴۰۱ خبر داد.

« هفته فرهنگی شاهین شهر » با بیش از ۴۰ ویژه برنامه برگزار می‌گردد

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری | شین نا SHINNA سعید ابریشمی راد | شهردار شاهین شهر روز سه شنبه ۱۷ آبان ماه در نشست خبری با اصحاب رسانه از برگزاری هفته فرهنگی شاهین شهر از ۲۰ تا ۲۶ آبان ماه با حدود ۴۰ عنوان برنامه فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی در سطح شهر خبر داد.

ابریشمی راد با بیان اینکه برنامه های هفته فرهنگی شاهین شهر در دو محور هویت بخشی و ارتقاء جایگاه شاهین شهر ارائه می‌گردد، ادامه داد: در تدوین برنامه‌های این هفته، سعی بر معرفی ظرفیت‌های اجتماعی و هویت بخشی بیشتر شاهین شهر در منطقه ، استان و کشور شده است.

شهردار شاهین‌شهر با بیان اینکه شاهین شهر در آستانه پنجاهمین سال تاسیس و اعتلای نیم قرن شهرنشینی و توسعه شهری خود است، افزود: این شهر به لحاظ ظرفیت‌های فرهنگی و اجتماعی خاص خود، مستعد آن است که به عنوان نمادی از شکوه تمدن چند هزار ساله ایران باشد.

نشست خبری « هفته فرهنگی شاهین شهر » با اصحاب رسانه و خبرنگارانشهردار شاهین‌شهر در ادامه اهداف اصلی برگزاری این آیین را ، تبیین جایگاه ویژه شاهین‌شهر در ترسیم چشم‌اندازی برای آینده، وفاق اجتماعی و ارتقای منزلت شهروندی در راستای هویت بخشی به این شهر دانست.

شهردار شاهین شهر، ورزشکاران نام آور، هنرمندان، نخبگان علمی و فعالان فرهنگی و اجتماعی را به عنوان ظرفیت‌های توسعه اجتماعی هر شهر داست و در این راستا افزود: در هفته فرهنگی شاهین شهر توجه ویژه‌ای به این مقوله مهم شده است، چرا که ظرفیت های مذکور می‌توانند شاخص‌های محرک توسعه شهری و افزایش مسؤولیت پذیری اجتماعی باشند.

ابریشمی راد همچنین به عناوین برنامه‌های هفته فرهنگی شاهین شهر اشاره نمود و اظهار داشت: علت نامگذاری هفته فرهنگی این است که در این هفته، تاکید بر معرفی ظرفیت‌ها و فرصت‌های مرتبط با شاخص‌های فرهنگی این شهر بشود.

وی همچنین به افتتاح پروژه‌های توسعه شهری شاهین شهر نظیر تعریض پل هسا، ورودی یادمان شهدای گمنام و محور گلزار شهدای شهر مزین به تمثال شهدای والا مقام، فرهنگسرای پایداری و بوستان حافظ‌شمالی در هفته فرهنگی شاهین‌شهر اشاره نمود.

شهردار شاهین‌شهر ادامه داد: برگزاری رویدادهای فرهنگی توسط شهرداری به عنوان یک نهاد اجتماعی خدمتگزار می‌تواند حامل یک پیام کلیدی به همه شهروندان است و آن این است که « اگرچه توان ما اندک است ولی همه شهروندان برای ما مهم هستند»

شهردار شاهین شهر در پایان ضمن اشاره به رونمایی از تمبر پستی شاهین شهر در هفته گرامی داشت شاهین شهر ،برای همه شهروندان آرزوی سربلندی، نشاط و انگیزه به سوی فردایی موفق تر نمود.

در پایان این نشست با حضور اصحاب رسانه، پوستر هفته فرهنگی شاهین‌شهر مزین به خطاطی تعلیق استاد غفور اسکندری سبزی رونمایی و بصورت نمادین مورد توشیح حاضرین جلسه قرار گرفت.

پوستر هفته فرهنگی شاهین شهر ۱۴۰۱

همچنین بخوانید:

ارسال مطلب به دیگران :
حراج %10+%25 جشنواره پاییزی نوین‌چرم در فروشگاه‌ها و فروشگاه اینترنتی

💡 مطالب پیشنهادی

گردهمایی شهرداران مدارس شاهین شهر با حضور و همراهی مسئولان برگزار شد

گردهمایی شهرداران مدارس شاهین شهر با حضور و همراهی مسئولان برگزار شد

🔶 به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری از سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری شاهین شهر ، روز سه‌شنبه ۱۰ بهمن‌ماه 1402 ؛ گردهمایی شهرداران مدارس شاهین‌شهر باحضور سیدمحمدرضا کاظمی طبا | فرماندار شهرستان ، بهرام عمویی رئیس و حسین شاهزاده فرد و محمد عاطفت پیشه اعضای شورای اسلامی شهر، در سالن بهار ساختمان نگارستان شهرداری برگزار شد. 🔶 شهردار شاهین‌شهر در این همایش با بیان اینکه، یکی از شاخصه‌های حقوق اجتماعی، حق انتخاب مردم برای تعیین سرنوشت خود در حوزه‌های سیاسی و اجتماعی است، گفت: خواندن کتاب، تغییر یک فرهنگ است و شاهین‌شهر این قابلیت را دارد که در بسیاری از زمینه‌ها الگویی برای کشور باشد.