اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

« هفته فرهنگی شاهین شهر » با بیش از ۴۰ ویژه برنامه برگزار می‌گردد

شهردار شاهین شهر از برگزاری رویداد ویژه فرهنگی، اجتماعی و ورزشی این شهر با عنوان «هفته فرهنگی شاهین‌شهر» در ۲۰ تا ۲۶ آبان ماه ۱۴۰۱ خبر داد.

« هفته فرهنگی شاهین شهر » با بیش از ۴۰ ویژه برنامه برگزار می‌گردد

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری | شین نا SHINNA سعید ابریشمی راد | شهردار شاهین شهر روز سه شنبه ۱۷ آبان ماه در نشست خبری با اصحاب رسانه از برگزاری هفته فرهنگی شاهین شهر از ۲۰ تا ۲۶ آبان ماه با حدود ۴۰ عنوان برنامه فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی در سطح شهر خبر داد.

ابریشمی راد با بیان اینکه برنامه های هفته فرهنگی شاهین شهر در دو محور هویت بخشی و ارتقاء جایگاه شاهین شهر ارائه می‌گردد، ادامه داد: در تدوین برنامه‌های این هفته، سعی بر معرفی ظرفیت‌های اجتماعی و هویت بخشی بیشتر شاهین شهر در منطقه ، استان و کشور شده است.

شهردار شاهین‌شهر با بیان اینکه شاهین شهر در آستانه پنجاهمین سال تاسیس و اعتلای نیم قرن شهرنشینی و توسعه شهری خود است، افزود: این شهر به لحاظ ظرفیت‌های فرهنگی و اجتماعی خاص خود، مستعد آن است که به عنوان نمادی از شکوه تمدن چند هزار ساله ایران باشد.

نشست خبری « هفته فرهنگی شاهین شهر » با اصحاب رسانه و خبرنگارانشهردار شاهین‌شهر در ادامه اهداف اصلی برگزاری این آیین را ، تبیین جایگاه ویژه شاهین‌شهر در ترسیم چشم‌اندازی برای آینده، وفاق اجتماعی و ارتقای منزلت شهروندی در راستای هویت بخشی به این شهر دانست.

شهردار شاهین شهر، ورزشکاران نام آور، هنرمندان، نخبگان علمی و فعالان فرهنگی و اجتماعی را به عنوان ظرفیت‌های توسعه اجتماعی هر شهر داست و در این راستا افزود: در هفته فرهنگی شاهین شهر توجه ویژه‌ای به این مقوله مهم شده است، چرا که ظرفیت های مذکور می‌توانند شاخص‌های محرک توسعه شهری و افزایش مسؤولیت پذیری اجتماعی باشند.

ابریشمی راد همچنین به عناوین برنامه‌های هفته فرهنگی شاهین شهر اشاره نمود و اظهار داشت: علت نامگذاری هفته فرهنگی این است که در این هفته، تاکید بر معرفی ظرفیت‌ها و فرصت‌های مرتبط با شاخص‌های فرهنگی این شهر بشود.

وی همچنین به افتتاح پروژه‌های توسعه شهری شاهین شهر نظیر تعریض پل هسا، ورودی یادمان شهدای گمنام و محور گلزار شهدای شهر مزین به تمثال شهدای والا مقام، فرهنگسرای پایداری و بوستان حافظ‌شمالی در هفته فرهنگی شاهین‌شهر اشاره نمود.

شهردار شاهین‌شهر ادامه داد: برگزاری رویدادهای فرهنگی توسط شهرداری به عنوان یک نهاد اجتماعی خدمتگزار می‌تواند حامل یک پیام کلیدی به همه شهروندان است و آن این است که « اگرچه توان ما اندک است ولی همه شهروندان برای ما مهم هستند»

شهردار شاهین شهر در پایان ضمن اشاره به رونمایی از تمبر پستی شاهین شهر در هفته گرامی داشت شاهین شهر ،برای همه شهروندان آرزوی سربلندی، نشاط و انگیزه به سوی فردایی موفق تر نمود.

در پایان این نشست با حضور اصحاب رسانه، پوستر هفته فرهنگی شاهین‌شهر مزین به خطاطی تعلیق استاد غفور اسکندری سبزی رونمایی و بصورت نمادین مورد توشیح حاضرین جلسه قرار گرفت.

پوستر هفته فرهنگی شاهین شهر ۱۴۰۱

همچنین بخوانید:

ارسال مطلب به دیگران :

💡 مطالب پیشنهادی

ظرفیت 1800 نفری میزبانی شاهین شهر برای استقبال از مسافران نوروزی سال 1403 |

ظرفیت ۱۸۰۰ نفری میزبانی شاهین شهر برای استقبال و اسکان مسافران نوروزی سال ۱۴۰۳

معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری شاهین‌شهر از تمهیدات نوروزی برای استقبال و میزبانی بیش از یک هزار و ۸۰۰ مسافر نوروزی در نوروز 1403 خبر داد. رهام جباری | معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری شاهین‌شهر در گفتگو با خبرنگار شینا | SHINNA ضمن تبریک سال نو و حلول ماه مبارک رمضان با اشاره به آمادگی کامل شاهین شهر برای استقبال از مسافران نوروزی ، اظهار کرد: کمپینگ شرق و ستاد استقبال از مسافران نوروزی شهرداری شاهین شهر، شرایط استراحت کوتاه مدت مسافران و ارایه خدمات بهینه به آن‌ها را مهیا کرده است.