اخبار ویژه
سامانه وثیقه گذاری ( توثیق ) الکترونیکی بانک صادرات ایران

افت فشار ناشی از تعمیرات خط اصلی آبرسانی کمتر از ۱۰ درصد مشترکان شهرستان شاهین شهر را متاثر کرد

فرماندار شهرستان شاهین شهر از افت فشار آب در کمتر از ۱۰ درصد مشترکان شهرهای شاهین شهر، گز و برخوار و گرگاب در مدت عملیات تعمیر خط لوله آبرسانی شاهین شهر تا عصر روز دوشنبه ۲۳ آبان ۱۴۰۱ و رفع مشکل کاهش فشار آب تا ساعاتی دیگر خبر داد.

عصر امروز دوشنبه ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ سید محمد رضا کاظمی طبا | فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری شاهین شهری اظهار کرد: با توجه به‌ اجرای عملیات تعمیر خطوط آب رسانی  شاهین شهر، گز برخوار  وگرگاب ، خوشبختانه تاکنون (عصر دوشنبه  ۲۳ آبان ۱۴۰۱) بر اساس گزارش ها و بررسی‌های صورت گرفته کمتر از ۱۰ درصد شهرهای شاهین شهر،گز برخوار و گرگاب با قطعی یا کاهش فشار آب مواجه بوده اند و ان شالله تا ساعات آینده مشکل کاهش فشار آب برطرف خواهد شد.

همچنین بخوانید : جهت تسریع در تعمیر خط لوله آب شهرستان شاهین شهر از حداکثر ظرفیت استان اصفهان، استفاده شود

همچنین بخوانید : قطعی آب نداشته باشید، افت فشار را جایگزین کنید

همچنین بخوانید : اطلاعیه قطع آب شاهین شهر اصفهان ، گز برخوار و گرگاب ، ۲۳ و ۲۴ آبان ماه ۱۴۰۱

همچنین بخوانید : اصلاح شبکه خط آبرسانی مورچه خورت

ارسال مطلب به دیگران :

💡 مطالب پیشنهادی

نمایش نارنجی برگزیده سومین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان رضوی با استقابل بی نظیر مخاطبان در فرهنگسرای ادب و هنر شاهین شهر بر صحنه رفت

نارنجی در شاهین شهر به صحنه رفت

◼ نمایش صحنه‌ای «نارنجی» اثر برگزیده سومین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان رضوی و درباره دختربچه‌ای است که در خانه ای جادویی زندگی می‌کند و پدرش پاکبان حرم امام رضا (ع) است وی در مواجه با یک رویداد جادویی آرزو می‌کند جای پدرش باشد و ... ◼ این نمایش به طور ویژه برای کودکان و نوجوانان و درواقع برای گروه سنی ۵ تا ۱۰ سال تولیدشده و به مناسبت دهه کرامت، از ۲۳ تا 26 اردیبهشت‌ماه در فرهنگسرای ادب و هنر گلدیس شاهین شهر روی صحنه رفته است. ◼ «سید سوران حسینی» از هنرمندان تئاتر مریوان، نویسندگی و کارگردانی این نمایش را به عهده دارد و «فرامرز غلامیان»، «علی فریدنی»، «ساغر تیزرو»، «رها پورنیایی» و «علی سنامیری» نیز در آن ایفای نقش کرده‌اند؛ ضمن اینکه «رها پورنیایی» نیز بازیگر نوجوان نمایش «نارنجی» است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *