تبلیغ کارآمد و پربازده در وب سایت 09359510230

افت فشار ناشی از تعمیرات خط اصلی آبرسانی کمتر از ۱۰ درصد مشترکان شهرستان شاهین شهر را متاثر کرد

فرماندار شهرستان شاهین شهر از افت فشار آب در کمتر از ۱۰ درصد مشترکان شهرهای شاهین شهر، گز و برخوار و گرگاب در مدت عملیات تعمیر خط لوله آبرسانی شاهین شهر تا عصر روز دوشنبه ۲۳ آبان ۱۴۰۱ و رفع مشکل کاهش فشار آب تا ساعاتی دیگر خبر داد.

عصر امروز دوشنبه ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ سید محمد رضا کاظمی طبا | فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری شاهین شهری اظهار کرد: با توجه به‌ اجرای عملیات تعمیر خطوط آب رسانی  شاهین شهر، گز برخوار  وگرگاب ، خوشبختانه تاکنون (عصر دوشنبه  ۲۳ آبان ۱۴۰۱) بر اساس گزارش ها و بررسی‌های صورت گرفته کمتر از ۱۰ درصد شهرهای شاهین شهر،گز برخوار و گرگاب با قطعی یا کاهش فشار آب مواجه بوده اند و ان شالله تا ساعات آینده مشکل کاهش فشار آب برطرف خواهد شد.

همچنین بخوانید : جهت تسریع در تعمیر خط لوله آب شهرستان شاهین شهر از حداکثر ظرفیت استان اصفهان، استفاده شود

همچنین بخوانید : قطعی آب نداشته باشید، افت فشار را جایگزین کنید

همچنین بخوانید : اطلاعیه قطع آب شاهین شهر اصفهان ، گز برخوار و گرگاب ، ۲۳ و ۲۴ آبان ماه ۱۴۰۱

همچنین بخوانید : اصلاح شبکه خط آبرسانی مورچه خورت

ارسال با:
خرید با تخفیف از بهترین رستوران های اصفهان

💡 مطالب پیشنهادی

دوربین مخفی شاهین شهر + دستگیری عوامل تولید و انتشار آن

دستگیری عوامل دوربین مخفی شاهین شهر

"#سرهنگ_بهزاد_ثابت_راسخ" فرماندهی انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از #دستگیری 3 تن از عاملان تولید و انتشار کلیپ #دوربین_مخفی ساختگی در #فضای_مجازی خبر داد. این دوربین مخفی در یکی از خیابان‌های #شاهین_شهر ضبط و در آن به نوعی به شخصیت والای انسانی #بانوان توهین شده و سبب جریحه‌دار شدن احساسات عمومی شده بود. پیرو آن متهمان که ۲ نفر از گردانندگان یک صفحه اینستاگرامی ساکن در یکی از شهرستان‌های همجوار بودند به همراه خانمی که با هماهنگی قبلی با آن‌ها در ساخت این کلیپ همکاری کرده بود، شناسایی و با هماهنگی قضائی هر ۳ #متهم دستگیر شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *