۲۲ اتوبوس جدید به خطوط پر مسافر ناوگان حمل و نقل شاهین شهر اصفهان اضافه شد

ارسال با:
ریاست سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری شاهین شهر از ورود ۲۲ اتوبوس جدید خریداری شده به خطوط پر مسافر و نیازمند شهر از جمله شاهین شهر – اصفهان ، مسکن مهر و گلدیس خواهد و جایگزین شدن اتوبوس های فرسوده توسط آنها خبر داد.

22 اتوبوس جدید به خطوط پر مسافر ناوگان حمل و نقل شاهین شهر اصفهان اضافه شد

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری ، سعید اکرم خانی | رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری شاهین شهر در مصاحبه با مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شاهین شهر گفت: با پیگیری شهردار شاهین شهر ، اعضای شورای اسلامی شاهین شهر و دیگر مسؤولان مربوطه، ۲۲ دستگاه اتوبوس جدید به ناوگان حمل و نقل شاهین شهر اختصاص یافت.

وی در ادامه با بیان اینکه ارزش مجموع ۲۲ دستگاه اتوبوس بالغ بر ۱۱۰ میلیارد تومان می باشدکه بخشی توسط شهرداری شاهین شهر و بقیه توسط سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور تأمین شده است افزود: هم اکنون تعداد ۱۰ دستگاه آماده تحویل و مراحل شماره گذاری آن در حال انجام می باشد و ان شاء الله بقیه به تدریج به ناوگان اضافه خواهد شد.

اکرم خانی تصریح نمود: اتوبوسهای جدید به خطوط پر مسافر و نیازمند شهر از جمله خطوط شاهین شهر – اصفهان ، مسکن مهر و گلدیس اضافه و جایگزین اتوبوسهای فرسوده فعلی خواهند شد.

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری شاهین شهر با بیان اینکه اتوبوسهای جدید نقش موٌثری در بهبود خدمات اتوبوسرانی خواهد داشت گفت: اتوبوسهای فرسوده نیز در برنامه تعمیر و بازسازی قرار خواهند گرفت.

 

همچنین بخوانید:

ناوگان حمل و نقل شاهین شهر به ۱۰ اتوبوس بازسازی شده مجهز شد

ناوگان حمل و نقل شهری شاهین شهر در انتظار اتوبوس های بازسازی شده

آغاز به کار خط ویژه شاهین‌شهر اصفهان از پایانه اتوبوسرانی شرق شاهین شهر

رونمایی از طرح جدید کارت بلیت هوشمند اتوبوس های شاهین شهر

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

مزایده - آگهی مزایده- شرکت در مزایده

مزایده واگذاری واحد تجاری سالن رزمی – ایروبیک در شاهین شهر

شهرداری شاهین شهر در نظر دارد بهره برداری از سالن رزمی - ایروبیک مهر واقع در شهرک پردیس محله مسکن مهر را از طریق مزایده عمومی به صورت اجاره دوساله واگذار نماید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *