تبلیغ کارآمد و پربازده در وب سایت 09359510230

مدارس استان اصفهان باز هم غیر حضوری شدند

سه شنبه ۲۹ آذرماه مدارس برخی مناطق استان اصفهان تعطیل و غیر حضوری اعلام شد | از ۱۵ آذر تاکنون ۱۵ واحد آلاینده پلمب شده و ۴۱۰ واحد آلاینده اخطار دریافت کرده‌اند. | طرح زوج و فرد ترافیک نیز فردا تا پایان روز پنجشنبه از ساعت ۸ تا ۱۳ و ۱۶ تا ۲۱ برقرار می‌باشد.

غیر حضوری شدن مدارس | تعطیلی مدارس | شاهین شهر

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری، فردا (سه شنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۱) تمامی مقاطع تحصیلی آموزش و پرورش، پیش دبستانی، مهدهای کودک و مدارس استثنایی در برخی از نقاط استان به دلیل افزایش غلظت آلاینده های جوی ، در ۱۲ منطقه ارز استان اصفهان به صورت حضوری تعطیل و بنابراین غیرحضوری شدند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان،  اظهار داشت: باتوجه به استمرار شرایط سکون هوا و پیش بینی هواشناسی مبنی بر اینکه از بعدازظهر امروز تا پایان هفته شاهد سکون هوا، پایداری جو و افزایش غلظت آلاینده‌ها هستیم؛ کارگروه اضطراری آلودگی هوای اصفهان در استانداری اصفهان تشکیل جلسه داد.

شیشه فروش، ادامه داد: در این کمیته مقرر شد فردا (سه شنبه مورخ ۲۹ آذرماه) همه مقاطع تحصیلی آموزش و پرورش، پیش دبستانی، مهدهای کودک و مدارس استثنایی در مناطق شش گانه شهرستان اصفهان، فلاورجان، خمینی شهر، برخوار، مبارکه، شاهین شهر، نجف آباد، زرین شهر و فولادشهر همچنین بخش مرکزی کاشان، آران بیدگل و شهر سجزی به صورت غیرحضوری برگزار خواهد شد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان ، در خصوص اجرای طرح محدودیت تردد زوج و فرد در محدوده ترافیکی مصوب اصفهان هم گفت: این طرح که از ابتدای سال از ساعت ۱۶ تا ۲۱ اعلام شده بود، فردا تا پایان روز پنجشنبه نیز از ساعت ۸ تا ۱۳ و ۱۶ تا ۲۱ اعمال می‌شود.

شیشه فروش، همچنین با بیان اینکه تردد خودرو‌های دودزا، فاقد معاینه فنی و فرسوده توسط پلیس راهور جلوگیری و اعمال قانون می‌شود ، ادامه داد: در روز‌های گذشته اداره کل محیط زیست از واحد‌های آلاینده بازدید کرده و مقرر شده با واحد‌های انتشار دهنده آلاینده هم برخورد شود.

وی خاطرنشان کرد: از ۱۵ آذر تاکنون ۴۱۰ واحد آلاینده، اخطاریه دریافت کرده اند و ۶۶ مورد را اداره کل محیط زیست به دادگاه معرفی کرده و ۱۵ واحد آلاینده نیز حکم پلمب دریافت کردند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان همچنین تاکید کرد: ۸۰۰ اتوبوسی که در شهر اصفهان فعال است باید استاندارد‌های سوخت را رعایت کرده و سوخت پاک بنزین و گازوییل در جایگاه‌ها توزیع شود.

تعطیلی مدارس اصفهان در ۲۲ آذرماه به علت آلودگی هوا | اجرای طرح زوج و فرد ترافیکی تا ۲۴ آذرماه

پیگیری ویژه و رفع مشکلات مدارس شاهین شهر در آستانه سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۲

ارسال با:
خرید با تخفیف از بهترین رستوران های اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *