تبلیغ کارآمد و پربازده در وب سایت 09359510230

سرپرست فرمانداری شاهین شهر :

نقش آفرینان اصلی در مهار کرونا مردم هستند!

جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا با توجه به احتمال افزایش موارد بیماری کرونا در هفته‌های آینده در شهرستان شاهین شهر و میمه به منظور ایجاد هماهنگی و بررسی آمادگی شهرستان در مقابله با این بیماری تشکیل شد.

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری، جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا به ریاست سرپرست فرمانداری شهرستان و با حضور معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری ، ریاست شبکه بهداشت و درمان و دیگر اعضا در محل فرمانداری برگزار شد. حمید رضا نجفی | سرپرست فرمانداری شاهین شهر و میمه در این جلسه بیان نمود که نقش آفرینان اصلی برای مهار و کنترل بیماری کرونا مردم هستند

جلسه ستاد پیشگیری کرونا در آستانه ورود به موج هفتم شیوع کرونا شاهین شهر

حمید رضا نجفی سرپرست فرمانداری شهرستان در جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا طی سخنانی با ادای احترام به مقام شهدای سلامت گفت: تلاش بی وقفه و شبانه روزی شهدای سلامت در دوران همه گیری بیماری کرونا برهیچ کس پوشیده نیست و یاد و خاطره و اهمیت کار این عزیزان در ذهن مردم قدردان و قدرشناس ایران اسلامی و این شهرستان باقی خواهد ماند.

سرپرست فرمانداری شهرستان در ادامه با اشاره به اعلام گسترش بیماری کرونا در کشورهای منطقه، همچنین شناسایی زیرسویه‌های جدید این ویروس در کشور و احتمال افزایش موارد بیماری کرونا در هفته‌های آینده ، هدف از برگزاری این جلسه را ایجاد هماهنگی و بررسی آمادگی شهرستان در مقابله با این بیماری بیان نمود.

حمید رضا نجفی با بیان اینکه نقش آفرینان اصلی برای مهار و کنترل بیماری کرونا مردم هستند ، افزود: رعایت نکات بهداشتی و واکسیناسیون از راهکارهای مهم قطع زنجیره انتقال این ویروس است. وی همچنین بر لزوم اطلاع رسانی و آگاه سازی مردم از راههای مختلف و بستر فضای مجازی در راستای پیشگیری و مقابله با این ویروس تاکید نمود.

در ادامه این جلسه رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گزارشی از وضعیت بیماری کرونا ،نظام مراقبت بیماران و شاخص های ایمن‌سازی در گروه‌های هدف و واجدین شرایط ارائه نمود و خواستار مشارکت حداکثری مردم در رعایت پروتکل بهداشتی و تکمیل برنامه واکسیناسیون شد.

در ستاد پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا شهرستان بر ضرورت توجه و اهتمام به موارد ذیل تاکید گردید.

رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک در اماکن بسته و پر ازدحام به ویژه در مدارس و دانشگاه‌ها

فراخوان بیماران زمینه ای و سالمندان جهت تزریق واکسیناسیون

تزریق واکسیناسیون مجدد برای افراد بالای ۱۸ سال که بیش از ۶ ماه از آخرین نوبت تزریق واکسن آنها گذشته است

ارسال با:
خرید با تخفیف از بهترین رستوران های اصفهان

💡 مطالب پیشنهادی

به مناسبت هفته دولت در مصلی نماز جمعه شاهین شهر انجام شد:
پایش سلامت شهروندان و ارتباط مستقیم با مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان شاهین شهر در محل میز خدمت

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان شاهین شهر و میمه همزمان با حضور در محل میز خدمت اداره مربوطه از روند انجام خدمات ایستگاه سلامت دایر شده در محل به شهروندان نیز بازدید کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *