اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

اطلاع شهروندان از طرح های ضوابط و مقررات شهرسازی شهرداری شاهین شهر

نقشه های طرح های تفصیلی و ضوابط و مقررات ساخت و ساز شهرسازی شهرداری شاهین شهردر سایت شهرداری بارگذاری گردیده است.وحید مهدویان معاون حوزه شهرسازی و معماری شهرداری شاهین شهر

وحید مهدویان معاون حوزه شهرسازی و معماری شهرداری شاهین شهر در مصاحبه با واحد خبر شهرداری با بیان اینکه شفاف سازی و حذف رانتهای اطلاعاتی در سرلوحه برنامه های اجرایی این معاونت قرار گرفته است گفت: جهت اطلاع و رفاه حال شهروندان عزیز نقشه های طرح های تفصیلی و ضوابط و مقررات ساخت و ساز شهرسازی شهرداری شاهین شهردر سایت شهرداری بارگذاری شده است.

وی در ادامه خاطر نشان نمود: اطلاع از طرحهای آتی شهری و ضوابط و مقررات ساخت و ساز ،حق شهروندان است و همه می توانند بدون مراجعه حضوری به شهرداری و صرفاً با مراجعه به سایت شهرداری ( سامانه خدمات الکترونیک شهروندان ) به آدرس http://www.shaahinshahr.com/  در هر ساعت ازشبانه روز ، اطلاعات مورد نیاز خود را اخذ نمایند.

مهدویان تصریح نمود: با راه اندازی این سیستم شهرسازی شهروندان می توانند به آسانی اطلاعاتی شامل نوع کاربری (بهره برداری)، تعدادطبقات و عرض معبر ( میزان عقب نشینی ملک) را دریافت نمایند .

معاون حوزه شهرسازی و معماری شهرداری شاهین شهر که این اقدام مهم را، نقطه آغازی برای ارائه خدمات بدون واسطه به شهروندان دانست و گفت: ان شاء الله در آینده نزدیک شهروندان می توانند در طول شبانه روز درخواستهای خود اعم از استعلام بانک ، استعلام دفترخانه ، پروانه ساختمان ، پایانکار ، دستور تهیه نقشه و دیگر خدمات شهرسازی را ثبت و پاسخ خود را بدون مراجعه به شهرداری دریافت نمایند.

ارسال مطلب به دیگران :
حراج %10+%25 جشنواره پاییزی نوین‌چرم در فروشگاه‌ها و فروشگاه اینترنتی

💡 مطالب پیشنهادی

مزایده - آگهی مزایده- شرکت در مزایده

آگهی مزایده فروش ۲ دستگاه خودرو شورای بخش مرکزی شاهین شهر | نوبت دوم

◼ شورای بخش مرکزی شاهین شهر و میمه در نظر دارد ، دو دستگاه خودرو شامل سمند و پیکان را از طریق مزایده فروش در نوبت دوم به فروش برساند و مهلت شرکت در مزایده تا روز شنبه مورخ 1402/10/02 می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. (قسمت‌های الزامی با نماد * مشخص شده‌اند)