الزام دریافت گواهی نما برای متقاضیان صدور پروانه ساختمانی

ارسال با:

معاون حوزه شهرسازی و معماری شهرداری شاهین شهر از الزام دریافت گواهی نما برای متقاضیان صدور پروانه ساختمانی در این شهر اصفهان خبر داد.

الزام به دریافت مجوز نما یا گواهی نما برای متقاضیان صدور پروانه ساختمانی

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری مسعود ضیایی | معاون حوزه شهرسازی و معماری شهرداری شاهین شهر در تشریح این خبر گفت: با توجه به الگوی سیما و منظر شهری، متقاضیان صدور پروانه موظف به ارائه نمای ساختمان احداثی در زمان صدور پروانه هستند.

ضیایی ادامه داد: نماهای پیشنهادی مالک در کمیته سیما و منظر شهری بررسی و پس از تأیید نمای مصوب شده در پرونده وی نگهداری و در زمان صدور گواهی عدم خلاف و پایان کار مورد استناد قرار می گیرد.

وی از سازندگان ساختمان ها در شهر خواست برای رعایت قوانین مذکور موارد مندرج در مجوزهای صادره را رعایت تا در زمان صدور پایان کار دچار مشکل نگردند.

معاون حوزه شهرسازی و معماری شهرداری شاهین شهر خاطر نشان نمود: همکاران حوزه شهرسازی و معماری شهرداری آماده ارائه خدمات در کوتاه ترین زمان ممکن به شهروندان ارجمند هستند.

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

آغاز به کار تدوین نقشه فرهنگی اجتماعی محلات شاهین شهر | پایگاه خبری شاهین شهری

نقشه فرهنگی اجتماعی شاهین شهر اصفهان تدوین می‌شود.

شهردار شاهین شهر از آغاز به کار تدوین نقشه فرهنگی اجتماعی محلات شاهین شهر اصفهان، خبر داد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *