اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

الزام دریافت گواهی نما برای متقاضیان صدور پروانه ساختمانی

معاون حوزه شهرسازی و معماری شهرداری شاهین شهر از الزام دریافت گواهی نما برای متقاضیان صدور پروانه ساختمانی در این شهر اصفهان خبر داد.

الزام به دریافت مجوز نما یا گواهی نما برای متقاضیان صدور پروانه ساختمانی

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری مسعود ضیایی | معاون حوزه شهرسازی و معماری شهرداری شاهین شهر در تشریح این خبر گفت: با توجه به الگوی سیما و منظر شهری، متقاضیان صدور پروانه موظف به ارائه نمای ساختمان احداثی در زمان صدور پروانه هستند.

ضیایی ادامه داد: نماهای پیشنهادی مالک در کمیته سیما و منظر شهری بررسی و پس از تأیید نمای مصوب شده در پرونده وی نگهداری و در زمان صدور گواهی عدم خلاف و پایان کار مورد استناد قرار می گیرد.

وی از سازندگان ساختمان ها در شهر خواست برای رعایت قوانین مذکور موارد مندرج در مجوزهای صادره را رعایت تا در زمان صدور پایان کار دچار مشکل نگردند.

معاون حوزه شهرسازی و معماری شهرداری شاهین شهر خاطر نشان نمود: همکاران حوزه شهرسازی و معماری شهرداری آماده ارائه خدمات در کوتاه ترین زمان ممکن به شهروندان ارجمند هستند.

ارسال مطلب به دیگران :
حراج %10+%25 جشنواره پاییزی نوین‌چرم در فروشگاه‌ها و فروشگاه اینترنتی

💡 مطالب پیشنهادی

گردهمایی شهرداران مدارس شاهین شهر با حضور و همراهی مسئولان برگزار شد

گردهمایی شهرداران مدارس شاهین شهر با حضور و همراهی مسئولان برگزار شد

🔶 به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری از سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری شاهین شهر ، روز سه‌شنبه ۱۰ بهمن‌ماه 1402 ؛ گردهمایی شهرداران مدارس شاهین‌شهر باحضور سیدمحمدرضا کاظمی طبا | فرماندار شهرستان ، بهرام عمویی رئیس و حسین شاهزاده فرد و محمد عاطفت پیشه اعضای شورای اسلامی شهر، در سالن بهار ساختمان نگارستان شهرداری برگزار شد. 🔶 شهردار شاهین‌شهر در این همایش با بیان اینکه، یکی از شاخصه‌های حقوق اجتماعی، حق انتخاب مردم برای تعیین سرنوشت خود در حوزه‌های سیاسی و اجتماعی است، گفت: خواندن کتاب، تغییر یک فرهنگ است و شاهین‌شهر این قابلیت را دارد که در بسیاری از زمینه‌ها الگویی برای کشور باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *