اصلاح مجدد شکل هندسی میدان امام حسین شاهین شهر

ارسال با:

عملیات اجرایی اصلاح هندسی میدان امام حسین (ع) شاهین شهر با هدف کاهش تصادفات و سهولت تردد وسایل نقلیه با اعتباری بالغ بر ۴۷ میلیارد ریال آغاز شد

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری به نقل از شهرداری شاهین شهر عملیات اجرایی اصلاح هندسی میدان امام حسین(ع) با اعتباری بالغ بر ۴۷ میلیارد ریال آغاز شد.

شهرداری شاهین شهر در خصوص چرایی انجام این پروژه ، کاهش تصادفات و سهولت تردد وسایل نقلیه را ابراز نمود.

میدان امام حسین (ع) شاهین شهر، از جمله میدان هایی است که از زمان تاسیس تا کنون بارها دست خوش تغییر و اصلاح و تعمیر زیرسازی و بازسازی با صرف هزینه های گزاف و مکرر شده است و امید است این مرتبه با صرف تفکر مهندسی و پیش بینی محاسبات لازم به نحوی عمل شود که کمترین هزینه را جهت بازسازی یا نگهداری متوجه این میدان ورودی شهر بنماید.

عملیات اجرایی اصلاح هندسی میدان امام حسین (ع) شاهین شهر با هدف کاهش تصادفات و سهولت تردد وسایل نقلیه با اعتباری بالغ بر 47 میلیارد ریال آغاز شد

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

به مناسبت سالگرد شهادت شهید مدافع وطن | علی خادم در اولین همایش هوش مصنوعی و متاورس که در شاهین شهر اصفهان برگزار شد، از خانواده وی تجلیل به عمل آمد.

تجلیل از خانواده شهید مدافع وطن در اولین همایش هوش مصنوعی و متاورس شاهین شهر

به مناسبت مقارن شدن سالگرد شهادت شهید مدافع وطن | علی خادم با اولین همایش هوش مصنوعی و متاورس برگزار شده شاهین شهر اصفهان، از خانواده وی تجلیل به عمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *