اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

قاچاق سوخت در پوشش اتوبوس مسافربری در شاهین شهر اصفهان

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین‌شهر و میمه از شناسایی و توقیف یک محموله ۷۰۰ لیتری قاچاق سوخت در پوشش اتوبوس مسافربری و همچنین یک دستگاه وانت با بیش از ۵۰۰ کیلوگرم گردویی خارجی قاچاق در شاهین شهر اصفهان خبر داد.

سرهنگ بهزاد ثابت راسخ در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری شاهین شهری در تشریح این خبر اظهار داشت: در راستای مبارزه با قاچاق سوخت و جلوگیری از هدر رفت سرمایه های ملی روز گذشته مأموران انتظامی شهرستان با اشراف اطلاعاتی خود یک دستگاه اتوبوس حامل سوخت قاچاق را شناسایی و آن را در یکی از محلات شاهین‌شهر متوقف کردند.

سوخت قاچاق در اتوبوس مسافربری

وی افزود در بازرسی صورت گرفته از این اتوبوس مقدار ۷۰۰ لیتر گازوئیل قاچاق و خارج از شبکه قانونی توزیع که برای انتقال به جنوب شرق کشور داخل یک باک اضافه در خودروی مذکور بارگیری شده بود کشف گردید.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه با اشاره به عزم جدی پلیس شهرستان در مبارزه با پدیده شوم قاچاق تصریح کرد: در همین رابطه روز گذشته ماموران انتظامی شهرستان در عملیاتی دیگر یک دستگاه وانت حامل بیش از ۵۰۰ کیلوگرم گردوی خارجی قاچاق را توقیف کردند. سرهنگ ثابت راسخ با بیان اینکه پدیده قاچاق علاوه بر ضربه زدن به تولید داخلی به اقتصاد کشور نیز آسیبی جدی وارد می کند از شهروندان خواست اخبار خود را در خصوص فعالیتهای اقتصادی غیر مجازی چون احتکار کالاهای اساسی و قاچاق سوخت و کالا با تماس ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

توقیف اتوبوس مسافربری با محموله میلیاردی کالای قاچاق در شاهین شهر

کشف دو محموله قاچاق در اتوبوس و خودرو شخصی شاهین‌شهر

توقیف وانت نیسان با محموله قاچاق در اتوبان معلم شاهین شهر

توقیف اتوبوس مسافربری حامل کولرگازی و موتور خارجی قاچاق در شاهین شهر

کشف یکصد و هشتاد و هشت هزار لیتر سوخت قاچاق در شهرستان شاهین شهر و میمه

ارسال مطلب به دیگران :
حراج %10+%25 جشنواره پاییزی نوین‌چرم در فروشگاه‌ها و فروشگاه اینترنتی

💡 مطالب پیشنهادی

صنایع آلاینده هوا + آلودگی هوا

طبق گزارش معاونت امور مالیاتی استان اصفهان :
پرداخت بیش از ۷۴ درصد از ۳۷۰ میلیارد تومان عوارض آلایندگی شهرستان به شهرداری شاهین شهر

🔶 به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری | SHINNA ، سیدمحمدرضا کاظمی طبا | فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه ، با اعلام این خبر اظهار داشت: بنا بر گزارش معاونت امور مالیاتی استان اصفهان در مجموع مبلغ ۳۷۰ میلیارد تومان ، بابت مالیات بر ارزش افزوده و عوارض آلایندگی به حساب شهرداری‌ها و دهیاری‌های شهرستان شاهین شهر و میمه جهت آبادانی شهرها و روستاهای شهرستان در ۹ ماهه اول سال ۱۴۰۲ واریز شد. 🔶 وی در ادامه به شرح این واریزی‌ها از سوی معاونت امور مالیاتی پرداخت و افزود : از این مبلغ حدود 274/3 میلیارد تومان (74/1 درصد) به شهرداری شاهین‌شهر ، حدود 38/6 میلیارد تومان (10/4 درصد) به شهرداری گز ، حدود 15/3 میلیارد تومان (4/1 درصد) به شهرداری گرگاب ، حدود 9/4 میلیارد تومان (2/5 درصد) به شهرداری وزوان ، حدود 8/9 میلیارد تومان (2/4 درصد) به شهرداری میمه ، حدود 2/9 میلیارد تومان (0/8 درصد) به شهرداری لایبید و در مجموع حدود ۲۰ میلیارد تومان (5/4 درصد) به حساب دهیاری‌های شهرستان واریز شده است. 🔶 بنابراین بیش از 74 درصد اعتبار تخصیص یافته به شهرستان به شهرداری شاهین شهر واریز شده است و به جهت مجاورت شاهین شهر با صنایع آلاینده و تاثیرپذیری زیاد افراد ساکن در این شهر از آلاینده ها ، بررسی میزان اعتبار دریافت شده و عملکرد مدیریت شهری در خصوص این موضوع، امری بسیار ضروری و مهم می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *