تبلیغ کارآمد و پربازده در وب سایت 09359510230

طرح واگذاری زمین به اصفهانی های با ۳ فرزند و بیشتر

معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان جزئیات طرح واگذاری زمین به اصفهانی‌ها را در راستای قانون حمایت از خانواده را تشریح کرد.

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری ، محمد کیانی شامگاه گذشته در جمع خبرنگاران پیرامون شرایط اختصاص زمین به خانواده‌های دارای ۳ فرزند و بالاتر در استان اظهار داشت: بر اساس ماده چهار قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مواردی که برای واجدین شرایط دریافت زمین ذکر شده این است که فرزند سوم و بالاتر بعد از تاریخ ۲۴ آبان ماه سال ۱۴۰۰ متولد شده باشد و متقاضیان سابقه سکونت در شهر مورد تقاضا را داشته باشند.

وی افزود: متقاضیان اصفهانی دریافت زمین باید با مراجعه به سایت طرح‌های حمایتی مسکن نسبت به ثبت نام اقدام و پس از ورود به سامانه نسبت به متن نوع سرپرستی، باید گزینه مربوطه را پر کنند.

معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان درخصوص نحوه و زمان پرداخت زمین اهدایی تصریح کرد: در قانون بهای این ۲۰۰ متر زمین پیش‌بینی شده است؛ پرداخت وجه زمین از زمان واگذاری شامل ۲ سال تنفس خواهد بود و پس از این مدت، باید بهای تمام شده زمین طی ۸ سال و به صورت اقساط پرداخت شود.

وی ادامه داد: متقاضیان پس از دریافت زمین، باید در مدت شش ماه نسبت به دریافت پروانه ساخت اقدام کند و برای ساخت و ساز ۲ سال فرصت دارد و پس از ارائه پایان کار و تسویه حساب پرداخت آخرین قسط، سند مالکیت به نام مالک خواهد شد.

کیانی در پایان گفت: زمانی که متقاضیان ثبت نام کردند، واجد شرایط بودن آنها از طریق وزارتخانه بررسی شده و در صورت اینکه واجد شرایط باشند، از طریق پیامک به آنها اطلاع داده خواهد شد. همچنین کسانی که پس از ثبت نام، اعتراضی داشته باشند می‌توانند به سایت saman.ir مراجعه کنند.

نوید توسعه سریع خدمات شهری در مسکن مهر شاهین شهر با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن

مزایده فروش ۲۲ قطعه زمین مسکونی در شهرک نیایش شاهین شهر

امکان انتخاب شاهین شهر برای متقاضیان مسکن ملی و ساکنان شهر اصفهان ؟؟؟

ارسال با:
خرید با تخفیف از بهترین رستوران های اصفهان

💡 مطالب پیشنهادی

میزان افزایش حقوق در سال 1401 | لایحه بودجه 1401 به مجلس تقدیم شد

جزئیات اولین لایحه بودجه دولت سیزدهم
میزان افزایش حقوق در سال آینده | جزئیات لایحه بودجه ۱۴۰۱

حداقل حقوق از ۳.۵ به ۴.۵ میلیون تومان رسید. جزئیات مهم درباره لایحه بودجه 1401 از اولین لایحه تقدیمی دولت سیزدهم به مجلس را در گزارش زیر بخوانید.حداقل حقوق کارمندان و رقم پایان پاداش خدمت بازنشستگان در سال 1401 اعلام شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *