برگزاری خاص ترین رویداد مد و لباس بانوان در هتل عباس اصفهان

ارسال با:

اولین و خاص ترین رویداد مد و لباس بانوان با تکیه بر حجاب و عفاف ۶ تا ۸ بهمن ماه ۱۴۰۱ در هتل عباسی اصفهان جهت بازدید عموم ، برگزار می گردد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شاهین شهری با همت شرکت تعاونی حامیان میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری و با همکاری کارگروه مد و لباس استان اصفهان ، اولین و خاص‌ترین رویداد مد و لباس بانوان با تکیه بر حجاب و عفاف ۶ تا ۸ بهمن ماه ۱۴۰۱ (پنج شنبه ، جمعه ، شنبه) در هتل عباسی اصفهان برگزار می‌گردد.

بازدید از این رویداد برای عموم آزاد بوده و علاقه‌مندان می‌توانند در روزهای اعلام شده ساعات ۱۱ صبح تا ۲۰ شب جهت بازدید به هتل عباسی اصفهان مراجعه نمایید.

 

جالب است! ببینید:

نمایشگاه مد و لباس ایرانی اسلامی به مناسبت هفته عفاف و حجاب در شاهین شهر برگزار شد

خط تولید لباس ایزوله ویژه کرونا در اصفهان راه اندازی شد

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

وزیر کشور با تعدادی از کشاورزان شرق اصفهان دیدار کرد

دکتر احمد وحیدی وزیر کشور از روستا و ارگ تاریخی قورتان (دومین بنای عظیم خشتی در ایران) همچنین از برخی نقاط متأثر از فرونشست در نقاط مختلف اصفهان بازدید کرد فرماندار شهرستان ورزنه عنوان کرد: معیشت کشاورزان این منطقه به آب وابسته است استاندار اصفهان به صورت شبانه روزی پیگیر تأمین آب استان هستند و ما نیز از طرف مردم عنوان می کنیم که بزرگترین خواسته مردم ما تأمین آب و جاری شدن زاینده‌رود است. وی افزود: از این رو امیدواریم پروژه‌های تأمین آب استان نیز با سرعت پیش رود و تالاب گاوخونی سیراب و مشکل آب استان حل شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *