اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

گردهمایی شاهین شهری ها با حس خوب مادرانه

به مناسبت میلاد باسعادت حضرت زهرا (س) و روز بزرگداشت مقام زن جشن با شکوه روز زن با مشارکت بیش از ۷۰۰ نفر بانوان شاهین شهری توسط فرهنگسرای خانواده و مجموعه فرهنگی ترنج در تالار شیخ بهایی شاهین شهر برگزار شد.

حس خوبه مادرانه + جشن روز زن + میلاد حضرت زهرا + شاهین شهر

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شاهین شهری به مناسبت میلاد باسعادت حضرت زهرا (س) و روز بزرگداشت مقام زن ویژه برنامه حس خوب مادرانه به همت فرهنگسرای خانواده شاهین شهر و با مشارکت مجموعه فرهنگی اجتماعی ترنج در تالار شیخ بهایی برگزار شد.

سهیلا نجفی |مدیر فرهنگسرای خانواده ضمن تبریک میلاد باسعادت حضرت زهرا (س) و روز بزرگداشت مقام زن، اظهارکرد: جشن بزرگ روز زن از سری برنامه های حس خوب مادرانه ویژه بانوان با استقبال پرشور بیش از ۷۰۰ نفر از بانوان شاهین شهری برگزار شد.

وی ادامه داد: در این جشن کارشناس ارشد علوم تربیتی با ترسیم کیفیت و چگونگی روابط مادر و دختر در ده سال آینده اصول اصلی و ریزه کاری های روابط خویشاوندی را یادآور شد.

شایان ذکر است این ویژه برنامه روز چهارشنبه ۲۱ دی ماه ۱۴۰۱ با اجرای  شاد و پر انرژی علی مکارمی در تالار شیخ بهایی برگزار شده و به سه نفر از بانوان شرکت کننده در مراسم به قید قرعه سفر به قم و جمکران هدیه داده شد.

حس خوبه مادرانه + جشن روز زن + میلاد حضرت زهرا + شاهین شهر

 

جالبه! ببینید:

دختران شاهین شهری، نوجوانی را جشن گرفتند

راه کارهای برون رفت از احساس تنهایی

تجلیل از بانوان فعال ادارات شاهین شهر اصفهان به مناسبت روز زن | ۱۴۰۱

دیدار صمیمانه شهردار با بانوان شهرداری شاهین شهر

نمایش ۶۲ اثر هنری از بانوان هنرمند شاهین شهری به مناسبت هفته بزرگداشت مقام زن

ارسال مطلب به دیگران :
حراج %10+%25 جشنواره پاییزی نوین‌چرم در فروشگاه‌ها و فروشگاه اینترنتی

💡 مطالب پیشنهادی

آگهی استخدام در بیمارستان گلدیس شاهین شهر | نیروی کمک پرستار و خدماتی

🔶 بیمارستان گلدیس شاهین شهر در نظر دارد تعداد 2 نفر نیروی خدماتی مرد و تعداد 2 نفر نیروی کمک پرستاری مرد را از طریق آزمون و مصاحبه بصورت نیروی شرکتی جذب کند، علاقه مندان جهت استخدام در بیمارستان گلدیس شاهین شهر متن آگهی و فایل های ضمیمه را وب سایت شاهین شهری به نشانی shahinshahri.ir ؛ مطالعه فرمایند. 🔶 ثبت نام بصورت الکترونیکی بوده و مهلت آن از روز شنبه 21 لغایت روز جمعه 27 بهمن ماه 1402 می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *