گردهمایی شاهین شهری ها با حس خوب مادرانه

ارسال با:

به مناسبت میلاد باسعادت حضرت زهرا (س) و روز بزرگداشت مقام زن جشن با شکوه روز زن با مشارکت بیش از ۷۰۰ نفر بانوان شاهین شهری توسط فرهنگسرای خانواده و مجموعه فرهنگی ترنج در تالار شیخ بهایی شاهین شهر برگزار شد.

حس خوبه مادرانه + جشن روز زن + میلاد حضرت زهرا + شاهین شهر

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شاهین شهری به مناسبت میلاد باسعادت حضرت زهرا (س) و روز بزرگداشت مقام زن ویژه برنامه حس خوب مادرانه به همت فرهنگسرای خانواده شاهین شهر و با مشارکت مجموعه فرهنگی اجتماعی ترنج در تالار شیخ بهایی برگزار شد.

سهیلا نجفی |مدیر فرهنگسرای خانواده ضمن تبریک میلاد باسعادت حضرت زهرا (س) و روز بزرگداشت مقام زن، اظهارکرد: جشن بزرگ روز زن از سری برنامه های حس خوب مادرانه ویژه بانوان با استقبال پرشور بیش از ۷۰۰ نفر از بانوان شاهین شهری برگزار شد.

وی ادامه داد: در این جشن کارشناس ارشد علوم تربیتی با ترسیم کیفیت و چگونگی روابط مادر و دختر در ده سال آینده اصول اصلی و ریزه کاری های روابط خویشاوندی را یادآور شد.

شایان ذکر است این ویژه برنامه روز چهارشنبه ۲۱ دی ماه ۱۴۰۱ با اجرای  شاد و پر انرژی علی مکارمی در تالار شیخ بهایی برگزار شده و به سه نفر از بانوان شرکت کننده در مراسم به قید قرعه سفر به قم و جمکران هدیه داده شد.

حس خوبه مادرانه + جشن روز زن + میلاد حضرت زهرا + شاهین شهر

 

جالبه! ببینید:

دختران شاهین شهری، نوجوانی را جشن گرفتند

راه کارهای برون رفت از احساس تنهایی

تجلیل از بانوان فعال ادارات شاهین شهر اصفهان به مناسبت روز زن | ۱۴۰۱

دیدار صمیمانه شهردار با بانوان شهرداری شاهین شهر

نمایش ۶۲ اثر هنری از بانوان هنرمند شاهین شهری به مناسبت هفته بزرگداشت مقام زن

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

حضور مسئولان شاهین شهر در وبینار آموزشی چگونگی برگزاری امتحانات نهایی پایه دوازدهم

وبینار امتحانات نهایی پایه دوازدهم با حضور مسئولان ذیربط شهرستان شاهین شهر برگزار شد

فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه به همراه سایر مسئولین ذیربط شهرستان در وبینار "شوراهای آموزش و پرورش کشور" شرکت نمودند. ✳ به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شاهین شهری از فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه روز دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ وبینار "شوراهای آموزش و پرورش کشور" به ریاست وزیر کشور و با حضور سرپرست وزارت آموزش و پرورش و با حضور مسئولان ذیربط این شهرستان برگزار شد. ✳ در این جلسه که با موضوع "چگونگی برگزاری امتحانات نهایی پایه دوازدهم طبق دستورالعمل ابلاغی" برگزار گردید، از تلاشهای ارزنده سید رضا مرتضوی؛ استاندار اصفهان به عنوان رئیس و محمد رضا ابراهیمی؛ مدیر کل آموزش و پرورش استان به عنوان دبیر شورای آموزش و پرورش استان در کسب رتبه برتر شوراهای آموزش و پرورش کشور تقدیر بعمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *