برگزاری مسابقات پرورش اندام به سبک استانداردهای فدراسیون جهانی IFBB در شهرستان شاهین شهر

ارسال با:

مسابقات پرورش اندام انتخابی استان اصفهان برای اولین مرتبه با قضاوت داوران بین المللی و به سبک استانداردهای فدراسیون جهانی IFBB در شهرستان شاهین شهر و میمه برگزار شد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شاهین شهر مسابقات پرورش اندام انتخابی استان اصفهان با حضور سیدمحمدرضا کاظمی طبا | فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه ، اعضای شورای اسلامی شاهین شهر ، رئیس اداره ورزش و جوانان شاهین شهر ، روسای هیات بدنسازی استان اصفهان و شهرستان شاهین شهر و میمه و پیشکسوتان ورزش بدنسازی در شاهین شهر برگزار شد.

این مسابقات با شرکت ۲۵۰ نفر از سراسر استان اصفهان برگزار و در پایان آن ۴۵ نفر قهرمان ، ۴۵ نفر نایب قهرمان و ۴۵ نفر موفق به کسب مدال برنز شدند.

همچنین در این مراسم از پیشکسوت ورزش بدنسازی و مدال آور قهرمانی جهان استاد ناصر جلوانی تجلیل شد.

شایان ذکر است برترین های این رقابت ها به مسابقات قهرمانی کشور انتخابی تیم ملی اعزام خواهند شد.

سرپرست برگزاری این مسابقات ضمن تقدیر از حمایت‌های مسؤلین شهرستان افزود: در این دوره شاهد قضاوت داوران بین المللی و به سبک استانداردهای فدراسیون جهانی IFBB برای اولین مرتبه در استان اصفهان و در شهرستان شاهین شهر و میمه هستیم.

مسابقات پرورش اندام انتخابی استان اصفهان برای اولین مرتبه با قضاوت داوران بین المللی و به سبک استانداردهای فدراسیون جهانی IFBB در شهرستان شاهین شهر و میمه برگزار شد

جالب است! ببینید:

مسابقات پرورش اندام چند جانبه قهرمانی استان اصفهان با نام “جام شاهین ۲ گرامیداشت دهه فجر”

شاهین شهر مقام دوم مسابقات قهرمانی مچ اندازان استان اصفهان را کسب کرد

تیم بسکتبال شاهین شهر اصفهان حریف همدان در نیمه نهایی لیگ دسته ۲

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

به مناسبت سالگرد شهادت شهید مدافع وطن | علی خادم در اولین همایش هوش مصنوعی و متاورس که در شاهین شهر اصفهان برگزار شد، از خانواده وی تجلیل به عمل آمد.

تجلیل از خانواده شهید مدافع وطن در اولین همایش هوش مصنوعی و متاورس شاهین شهر

به مناسبت مقارن شدن سالگرد شهادت شهید مدافع وطن | علی خادم با اولین همایش هوش مصنوعی و متاورس برگزار شده شاهین شهر اصفهان، از خانواده وی تجلیل به عمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *