برگزاری آزمون میان دوره ای ۶ رشته خوشنویسی در شاهین شهر

ارسال با:

آزمون میان دوره ای خوشنویسی همزمان با سراسر کشور با حضور  ۴۳ داوطلب از ۵ تا ۷  بهمن ماه ۱۴۰۱ در محل فرهنگسرای خانواده شاهین شهر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شاهین شهری از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه آزمون میان دوره ای خوشنویسی همزمان با سراسر کشور با حضور  ۴۳ داوطلب در محل فرهنگسرای خانواده شاهین شهر برگزار شد.

فرامرز رادمنش | ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه ، با حضور خود در محل آزمون از اقدامات و تلاش های اعضای انجمن خوشنویسان شهرستان در راستای برگزاری این آزمون قدردانی کرد و گفت : دیدن خط زیبا موجب طراوت روح و دارای آثار و برکات زیادی است که سرآمد آنها معرفت است .

وی در ادامه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم عباس رمضانی | ریاست سابق انجمن خوشنویسان شهرستان شاهین شهر و میمه از تلاش اعضای هیئت مدیره انجمن خوشنویسان در راستای تربیت هنرآموزان و معرفی استعدادهای برتر خوشنویسی شهرستان تقدیر و تشکر کرد .

پویان مکوندی نیز نیز ضمن قدردانی از حمایت های رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان در خصوص برگزاری این آزمون گفت : این آزمون با حضور ۴۳ داوطلب از روزچهارشنبه ۵ بهمن آغاز و تا ساعت ۱۸ روز جمعه ۷ بهمن ادامه دارد.

 شاسان ذکر است ، جزئیات برگزاری این آزمون خوشنویسی میان دوره ای را به شرح زیر می باشد:

بعداز ظهر چهارشنبه ۵ بهمن ماه تعداد ۱۲ داوطلب (تعداد ۵ داوطلب آقا و تعداد ۷ داوطلب خانم) در رشته تحریری شرکت کردند.

صبح پنجشنبه ۶ بهمن تعداد ۱۲ داوطلب (تعداد ۵ داوطلب آقا و تعداد ۷ داوطلب خانم) در سطح مقدماتی، متوسط و خوش شرکت کردند.

بعداز ظهر پنجشنبه ۶ بهمن تعداد ۲ داوطلب (تعداد ۱ داوطلب آقا و تعداد ۱ داوطلب خانم) در سطح عالی و ممتاز کتابت شرکت کردند.

صبح جمعه ۷ بهمن تعداد ۶ داوطلب (تعداد ۴ داوطلب آقا و تعداد ۲ داوطلب خانم) در سطح عالی و ممتاز رشته نستعلیق شرکت کردند.

بعداز ظهر جمعه ۷ بهمن تعداد ۱۱ داوطلب (تعداد ۹ داوطلب آقا و تعداد ۲ داوطلب خانم) در سطح عالی و ممتاز به عنوان خط دوم در رشته نسخ و ثلث شرکت کردند.

آزمون میان دوره ای خوشنویسی همزمان با سراسر کشور با حضور  43 داوطلب از 5 تا 7  بهمن ماه 1401 در محل فرهنگسرای خانواده شاهین شهر برگزار شد.

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

به مناسبت سالگرد شهادت شهید مدافع وطن | علی خادم در اولین همایش هوش مصنوعی و متاورس که در شاهین شهر اصفهان برگزار شد، از خانواده وی تجلیل به عمل آمد.

تجلیل از خانواده شهید مدافع وطن در اولین همایش هوش مصنوعی و متاورس شاهین شهر

به مناسبت مقارن شدن سالگرد شهادت شهید مدافع وطن | علی خادم با اولین همایش هوش مصنوعی و متاورس برگزار شده شاهین شهر اصفهان، از خانواده وی تجلیل به عمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *