تشکیل ۴ کارگروه تخصصی در کمیته فرهنگی ستاد بزرگداشت دهه فجر شهرستان شاهین شهر

ارسال با:

ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه از تشکیل ۴ کمیته تخصصی ویژه در حوزه فرهنگی ستاد بزرگداشت دهه فجر این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شاهین شهری از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه، صبح امروز یکشنبه ۱۸ دی ماه اولین جلسه کمیته‌های فرهنگی هنری ستاد دهه فجر شهرستان شامل : کمیته رسانه های مکتوب و خبرگزاری ها ، کمیته هنر و هنرمندان ، کمیته فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی و کمیته اقلیت های دینی ، در این اداره برگزار شد.

فرامرز رادمنش | ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه ضمن تبریک ولادت سرور زنان عالم حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها به مصوبات جلسه ستاد دهه فجر این  شهرستان اشاره کرد و گفت : در سال جاری ۴ کمیته در حوزه فرهنگ و هنر جهت بزرگداشت ایام الله دهه فجر شهرستان شاهین شهر و میمه ، تعریف شده است لذا کلیه کارکنان ضمن ارائه برنامه های پیشنهادی خود ، لازم است نوآوری در برنامه ها را درنظر داشته باشند .

تصریح کرد : لازم است کمیته های ستاد دهه فجر با برنامه ریزی مطلوب آمادگی لازم را جهت ایام الله دهه فجر در شهرستان را داشته باشند و می‌توان با ظرفیت‌هایی که موجود است، دهه فجر شاخص در تراز نظام اسلامی را داشته باشیم.

در پایان این جلسه شرکت کنندگان و مسئولین کمیته های تخصصی ضمن بررسی آیین نامه ستاد دهه فجر ، در خصوص برنامه های پیشنهادی خود به گفتگو و تبادل نظر پرداختند.

ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه از تشکیل 4 کمیته تخصصی ویژه در حوزه فرهنگی ستاد بزرگداشت دهه فجر این شهرستان خبر داد.

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

به مناسبت سالگرد شهادت شهید مدافع وطن | علی خادم در اولین همایش هوش مصنوعی و متاورس که در شاهین شهر اصفهان برگزار شد، از خانواده وی تجلیل به عمل آمد.

تجلیل از خانواده شهید مدافع وطن در اولین همایش هوش مصنوعی و متاورس شاهین شهر

به مناسبت مقارن شدن سالگرد شهادت شهید مدافع وطن | علی خادم با اولین همایش هوش مصنوعی و متاورس برگزار شده شاهین شهر اصفهان، از خانواده وی تجلیل به عمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *