تبلیغ کارآمد و پربازده در وب سایت 09359510230

اطلاعیه راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه ۱۴۰۱شاهین شهر

به اطلاع شهروندان شریف شاهین شهر می‌رساند مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ صبح روز شنبه ساعت ۱۰صبح از سه راه عطار به سمت سه راه فردوسی و با سخنرانی حسینعلی حاجی دلیگانی | نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی برگزار می‌گردد.

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری از ستاد برگزاری دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه، به پاس گرامی داشت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مراسم راهپیمایی در روز شنبه ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ برگزار می‌گردد.

این مراسم و همایش شاهین شهری ها راس ساعت ۱۰ صبح از سه راه عطار آغاز و تا سه راه فردوسی شاهین شهر ادامه می یابد.

شایان ذکر است که در این مراسم جناب آقای حسینعلی حاجی دلیگانی | نماینده مردیف شریف شهرستان شاهین شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی، ایراد سخنرانی خواهد نمود.

اطلاعیه مراسم راهپیمایی 22 بهمن 1401 شاهین شهر اصفهان از سه راه عطار تا سه راه فردوسی

ارسال با:
خرید با تخفیف از بهترین رستوران های اصفهان

💡 مطالب پیشنهادی

تیم فوتبال سپاهان 1402

اعتراض نماینده شاهین شهر به فدارسیون فوتبال در خصوص کسر امتیاز و جریمه تیم سپاهان

پس از شکایت رد سقف قرارداد توسط چهار باشگاه پرسپولیس، پیکان، استقلال و تراکتور از باشگاه سپاهان به فدراسیون #فوتبال و پیرو آن طی برگزاری جلسه کمیته انضباطی فدراسیون ، رای کمیته انضباطی مبنی بر کسر ۴ امتیاز از سپاهان و جریمه ۴۰۰ میلیاردی این باشگاه و تغییر قرارداد ۶ بازیکن اصلی #تیم_فوتبال_سپاهان، جدول لیگ و کل رسانه های ورزشی کشور را در شوک فرو برد. مسئولان کشوری و مدیران ارشد اصفهان و همچنین "حسینعلی #حاجی_دلیگانی" نماینده شهرستان شاهین‌شهر‌ و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ایران نیز پس از صدور این رای، نسبت به موارد آن واکنش نشان داده و ضمن مکاتبه و پیگیری‌های متعدد خواستار رسیدگی وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال و بررسی دقیق موضوع و عدم تضییع حقوق تیم فوتبال باشگاه سپاهان شدند. ادامه مطلب را در لینک زیر بخوانید ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *