اطلاعیه راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه ۱۴۰۱شاهین شهر

ارسال با:
به اطلاع شهروندان شریف شاهین شهر می‌رساند مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ صبح روز شنبه ساعت ۱۰صبح از سه راه عطار به سمت سه راه فردوسی و با سخنرانی حسینعلی حاجی دلیگانی | نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی برگزار می‌گردد.

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری از ستاد برگزاری دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه، به پاس گرامی داشت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مراسم راهپیمایی در روز شنبه ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ برگزار می‌گردد.

این مراسم و همایش شاهین شهری ها راس ساعت ۱۰ صبح از سه راه عطار آغاز و تا سه راه فردوسی شاهین شهر ادامه می یابد.

شایان ذکر است که در این مراسم جناب آقای حسینعلی حاجی دلیگانی | نماینده مردیف شریف شهرستان شاهین شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی، ایراد سخنرانی خواهد نمود.

اطلاعیه مراسم راهپیمایی 22 بهمن 1401 شاهین شهر اصفهان از سه راه عطار تا سه راه فردوسی

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

به مناسبت سالگرد شهادت شهید مدافع وطن | علی خادم در اولین همایش هوش مصنوعی و متاورس که در شاهین شهر اصفهان برگزار شد، از خانواده وی تجلیل به عمل آمد.

تجلیل از خانواده شهید مدافع وطن در اولین همایش هوش مصنوعی و متاورس شاهین شهر

به مناسبت مقارن شدن سالگرد شهادت شهید مدافع وطن | علی خادم با اولین همایش هوش مصنوعی و متاورس برگزار شده شاهین شهر اصفهان، از خانواده وی تجلیل به عمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *