کشف و پلمپ خانه افیون در شاهین شهر اصفهان

ارسال با:

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از پاتک پلیس به یک خانه افیون – پاتوق سرقت و توزیع مواد افیونی – و دستگیری عوامل و پلمپ محل در یکی از محلات شاهین شهر خبرداد.

سرهنگ بهزاد ثابت راسخ | فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری شاهین شهری از شناسایی و پلمپ منزلی که در یکی از فرعی های خیابان مخابرات این شهر پاتوق سارقان معتاد و خیابانی شده بود با تلاش مأموران کلانتری ۱۱ شاهین شهر خبر داد.

پلمپ خانه فروش و توزیع مواد مخدر پاتوق معتادان و سارقان

سرهنگ بهزاد ثابت راسخ فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه با اعلام این خبر اظهار داشت: مأموران کلانتری ۱۱ شهرستان با اشراف اطلاعاتی خود دو برادر مواد فروش، که منزل پدری خود را در محدوده خیابان مخابرات، پاتوق معتادان ولگرد و سارق کرده بودند شناسایی و برای دستگیری آنها وارد عمل شدند.

وی افزود: این دو برادر ۴۳ و ۳۳ ساله در قبال دادن جا و مکان و مواد مخدر مصرفی معتادان سارق خیابانی اموال سرقت شده آنها را دریافت و در اصفهان به فروش می رساندند.

فرمانده انتظامی شاهین شهر با اشاره به اینکه وجود این پاتوق موجب نارضایتی ساکنان و اهالی محل شده بود بیان داشت: پس از هماهنگی قضایی در عملیاتی ضربتی این دو برادر دستگیر و پاتوق آنها پلمپ شد.

پلمپ خانه فروش و توزیع مواد مخدر پاتوق معتادان و سارقان

سرهنگ ثابت راسخ خاطر نشان کرد: پلیس شهرستان تلاش می‌کند محیط شاهین شهر را عاری از هرگونه جرم و مکانی نا امن برای مجرمان بسازد و آن را تبدیل به شهری امن و شایسته شهروندان خوب این شهر نماید.

وی در پایان بیان داشت شهروندان عزیز می توانند از طریق تماس ۱۱۰ و یا تماس با شماره تلفن گویای پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان با شماره ۵۲۵۰۰۹۰ اخبار و اطلاعات خود را در خصوص فروشندگان مواد افیونی و یا پاتوق‌های سرقت و توزیع مواد مخدر به پلیس اطلاع دهند.

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

حضور مسئولان شاهین شهر در وبینار آموزشی چگونگی برگزاری امتحانات نهایی پایه دوازدهم

وبینار امتحانات نهایی پایه دوازدهم با حضور مسئولان ذیربط شهرستان شاهین شهر برگزار شد

فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه به همراه سایر مسئولین ذیربط شهرستان در وبینار "شوراهای آموزش و پرورش کشور" شرکت نمودند. ✳ به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شاهین شهری از فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه روز دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ وبینار "شوراهای آموزش و پرورش کشور" به ریاست وزیر کشور و با حضور سرپرست وزارت آموزش و پرورش و با حضور مسئولان ذیربط این شهرستان برگزار شد. ✳ در این جلسه که با موضوع "چگونگی برگزاری امتحانات نهایی پایه دوازدهم طبق دستورالعمل ابلاغی" برگزار گردید، از تلاشهای ارزنده سید رضا مرتضوی؛ استاندار اصفهان به عنوان رئیس و محمد رضا ابراهیمی؛ مدیر کل آموزش و پرورش استان به عنوان دبیر شورای آموزش و پرورش استان در کسب رتبه برتر شوراهای آموزش و پرورش کشور تقدیر بعمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *