اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

تلفیق رنگ و هنر در استقبال از بهار شاهین شهر

ریاست اداره زیبا سازی شهرداری شاهین شهر از رویداد اجتماعی هنری با عنوان رنگ بهار در راستای زیبا سازی شهر با مشارکت بانوان هنرمند شاهین شهری خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شاهین شهر از شهرداری شاهین شهر علی عرب | ریاست اداره زیباسازی شهرداری شاهین شهر از آغاز به کار رویداد اجتماعی -هنری زیبا سازی شهری با نام رنگ بهار به عنوان یکی از رویداد های هنری و تعاملی طرح استقبال از بهار ۱۴۰۲ شهرداری با مشارکت بانوان هنرمند شاهین شهر آغاز به کار نمود.

ریاست اداره زیبا سازی شهرداری شاهین شهر از رویداد اجتماعی هنری با عنوان رنگ بهار در راستای زیبا سازی شهر با مشارکت بانوان هنرمند شاهین شهری خبر داد.

وی در ادامه هدف از رویداد اجتماعی و زیبا سازی شهری رنگ بهار را زیباسازی منظر شهری و ایجاد گذرگاهی شاد و فرح بخش برای شهروندان ارجمند شاهین شهر عنوان نمود و افزود: در این رویداد از ربان های رنگی، توپ های کاموایی و تکنیک های رنگ آمیزی استفاده شده و در معبر پیاده رفیوژ وسط بلوار شهید محمد منتظری (به طول ۴۰۰ متر) در حال اجرا می باشد.

رئیس اداره زیباسازی شهرداری شاهین شهر تصریح نمود: طبق هماهنگی به عمل آمده با سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری و مرکز آموزش و تحقیقات کشاورزی استان اصفهان برای رنگ آمیزی درختان از ترکیب سموم آفت کش و رنگ پلاستیکی غیر مضر استفاده شده تا علاوه بر زیباسازی درختان باعث جلوگیری از آفتاب سوختگی و ترک خوردگی پوست درختان در ماه های گرم سال باشد.

علی عرب در پایان از همشهریان عزیز دعوت کرد تا ضمن حضور در آیین روز پایانی مورخ ۱۴۰/۱۲/۲۲در محل برگزاری رویداد ، در فرایند اجرایی این پروژه نیز شرکت فرمایند.

ارسال مطلب به دیگران :
حراج %10+%25 جشنواره پاییزی نوین‌چرم در فروشگاه‌ها و فروشگاه اینترنتی

💡 مطالب پیشنهادی

افتتاح مجموعه بزرگ گردشگری پارتاک در شاهین شهر اصفهان

افتتاح مجموعه بزرگ گردشگری پارتاک در شاهین شهر اصفهان با حضور وزیر میراث فرهنگی و گردشگری

◼ شامگاه چهارشنبه 1 آذرماه 1402 فاز نخست مجموعه چند منظوره بزرگ گردشگری پارتاک ، با حضور «عزت الله ضرغامی» وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی دولت سیزدهم ، با اعتباری افزون بر ۲۶۰ میلیارد تومان ، در عرصه ۳۲ هزار مترمربع افتتاح و به بهره برداری رسید. ◼ این مجتمع با مدیریت محمدرضا محمدی، سرمایه گذار و کارآفرین شاهین شهری ، ایده پردازی و اجرا شده و با ایجاد اشتغال مستقیم 150 نفر، ارائه دهنده خدمات اقامتی ، پذیرایی (با ۳ رستوران vip ، بام و ... با ظرفیت هر کدام بیش از ۲۰۰ نفر) ، تالار همایش و مراسم ، غرفه های ویژه خرید ، پارکینگ و ... در سطح کیفیتی بسیار عالی به گردشگران و شهروندان استان اصفهان می‌باشد. ◼ مجتمع بزرگ گردشگری پارتاک در ورودی غربی شاهین‌شهر و در محور گردشگری شمال شهر اصفهان واقع شده است و علاوه بر خدمات پذیرایی و گردشگری دارای سوئیت‌های مجلل اقامتی ، فضای پذیرش استارتاپ‌ها و شرکت‌های دانش بنیان و سالن مدیریت بحران نیز می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. (قسمت‌های الزامی با نماد * مشخص شده‌اند)