تلفیق رنگ و هنر در استقبال از بهار شاهین شهر

ارسال با:

ریاست اداره زیبا سازی شهرداری شاهین شهر از رویداد اجتماعی هنری با عنوان رنگ بهار در راستای زیبا سازی شهر با مشارکت بانوان هنرمند شاهین شهری خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شاهین شهر از شهرداری شاهین شهر علی عرب | ریاست اداره زیباسازی شهرداری شاهین شهر از آغاز به کار رویداد اجتماعی -هنری زیبا سازی شهری با نام رنگ بهار به عنوان یکی از رویداد های هنری و تعاملی طرح استقبال از بهار ۱۴۰۲ شهرداری با مشارکت بانوان هنرمند شاهین شهر آغاز به کار نمود.

ریاست اداره زیبا سازی شهرداری شاهین شهر از رویداد اجتماعی هنری با عنوان رنگ بهار در راستای زیبا سازی شهر با مشارکت بانوان هنرمند شاهین شهری خبر داد.

وی در ادامه هدف از رویداد اجتماعی و زیبا سازی شهری رنگ بهار را زیباسازی منظر شهری و ایجاد گذرگاهی شاد و فرح بخش برای شهروندان ارجمند شاهین شهر عنوان نمود و افزود: در این رویداد از ربان های رنگی، توپ های کاموایی و تکنیک های رنگ آمیزی استفاده شده و در معبر پیاده رفیوژ وسط بلوار شهید محمد منتظری (به طول ۴۰۰ متر) در حال اجرا می باشد.

رئیس اداره زیباسازی شهرداری شاهین شهر تصریح نمود: طبق هماهنگی به عمل آمده با سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری و مرکز آموزش و تحقیقات کشاورزی استان اصفهان برای رنگ آمیزی درختان از ترکیب سموم آفت کش و رنگ پلاستیکی غیر مضر استفاده شده تا علاوه بر زیباسازی درختان باعث جلوگیری از آفتاب سوختگی و ترک خوردگی پوست درختان در ماه های گرم سال باشد.

علی عرب در پایان از همشهریان عزیز دعوت کرد تا ضمن حضور در آیین روز پایانی مورخ ۱۴۰/۱۲/۲۲در محل برگزاری رویداد ، در فرایند اجرایی این پروژه نیز شرکت فرمایند.

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

حضور مسئولان شاهین شهر در وبینار آموزشی چگونگی برگزاری امتحانات نهایی پایه دوازدهم

وبینار امتحانات نهایی پایه دوازدهم با حضور مسئولان ذیربط شهرستان شاهین شهر برگزار شد

فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه به همراه سایر مسئولین ذیربط شهرستان در وبینار "شوراهای آموزش و پرورش کشور" شرکت نمودند. ✳ به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شاهین شهری از فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه روز دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ وبینار "شوراهای آموزش و پرورش کشور" به ریاست وزیر کشور و با حضور سرپرست وزارت آموزش و پرورش و با حضور مسئولان ذیربط این شهرستان برگزار شد. ✳ در این جلسه که با موضوع "چگونگی برگزاری امتحانات نهایی پایه دوازدهم طبق دستورالعمل ابلاغی" برگزار گردید، از تلاشهای ارزنده سید رضا مرتضوی؛ استاندار اصفهان به عنوان رئیس و محمد رضا ابراهیمی؛ مدیر کل آموزش و پرورش استان به عنوان دبیر شورای آموزش و پرورش استان در کسب رتبه برتر شوراهای آموزش و پرورش کشور تقدیر بعمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *