اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

تلفیق رنگ و هنر در استقبال از بهار شاهین شهر

ریاست اداره زیبا سازی شهرداری شاهین شهر از رویداد اجتماعی هنری با عنوان رنگ بهار در راستای زیبا سازی شهر با مشارکت بانوان هنرمند شاهین شهری خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شاهین شهر از شهرداری شاهین شهر علی عرب | ریاست اداره زیباسازی شهرداری شاهین شهر از آغاز به کار رویداد اجتماعی -هنری زیبا سازی شهری با نام رنگ بهار به عنوان یکی از رویداد های هنری و تعاملی طرح استقبال از بهار ۱۴۰۲ شهرداری با مشارکت بانوان هنرمند شاهین شهر آغاز به کار نمود.

ریاست اداره زیبا سازی شهرداری شاهین شهر از رویداد اجتماعی هنری با عنوان رنگ بهار در راستای زیبا سازی شهر با مشارکت بانوان هنرمند شاهین شهری خبر داد.

وی در ادامه هدف از رویداد اجتماعی و زیبا سازی شهری رنگ بهار را زیباسازی منظر شهری و ایجاد گذرگاهی شاد و فرح بخش برای شهروندان ارجمند شاهین شهر عنوان نمود و افزود: در این رویداد از ربان های رنگی، توپ های کاموایی و تکنیک های رنگ آمیزی استفاده شده و در معبر پیاده رفیوژ وسط بلوار شهید محمد منتظری (به طول ۴۰۰ متر) در حال اجرا می باشد.

رئیس اداره زیباسازی شهرداری شاهین شهر تصریح نمود: طبق هماهنگی به عمل آمده با سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری و مرکز آموزش و تحقیقات کشاورزی استان اصفهان برای رنگ آمیزی درختان از ترکیب سموم آفت کش و رنگ پلاستیکی غیر مضر استفاده شده تا علاوه بر زیباسازی درختان باعث جلوگیری از آفتاب سوختگی و ترک خوردگی پوست درختان در ماه های گرم سال باشد.

علی عرب در پایان از همشهریان عزیز دعوت کرد تا ضمن حضور در آیین روز پایانی مورخ ۱۴۰/۱۲/۲۲در محل برگزاری رویداد ، در فرایند اجرایی این پروژه نیز شرکت فرمایند.

ارسال مطلب به دیگران :

💡 مطالب پیشنهادی

برگزاری مسابقات مادر دختری به مناسبت روز دختر در شاهین شهر

به گزارش شینا SHINNA |پایگاه خبری شاهین شهر ، روز 1شنبه 23 اردیبهشت 1403 به مناسبت میلاد حضرت معصومه (س) و روز دختر به همت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری شاهین شهر و با همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهین شهر و میمه و با حضور نمایندگان بانوان از این دو نهاد، همایش مادر دختری در باغ بانوان شاهین شهر برگزار شد. در این همایش مادران و دختران در مسابقات ایستگاهی به رقابت پرداختند و همچنین ورزشکاران هیات‌های ووشو و تیر و کمان برنامه‌های متنوعی را اجرا کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *