تبلیغ کارآمد و پربازده در وب سایت 09359510230

حاجی دلیگانی :

سال ۱۴۰۲ سال پیگیری مطالبات مردم است

سال ۱۴۰۲ سال پیگیری مطالبات مردم است| دولت با تصمیمات منطقی وضعیت اقتصادی را درمان کند

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شاهین شهر « حسینعلی حاجی دلیگانی » عضو هئیت رئیسه  و نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامیبا اشاره به رشد ۸ درصدی مورد توجه و نظر رهبری در برنامه توسعه هفتم گفت: لایحه بودجه درغالب سیاست کلی برنامه هفتم در نظر گرفته شده است لیکن متاسفانه به دلیل اینکه لایحه برنامه پنج ساله نرسیده است و نیمی از آن در قالب برنامه ششم توسعه در حال طی شدن می‌باشد، باید تدابیرمان در قالب لایحه هفتم تنظیم شود تا تصمیمات اصلی گرفته شود.

حسینعلی حاجی دلیگانی / وب سایت شاهین شهری

عضو هئیت رئیسه مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در آغاز سال نو ۱۴۰۲ می توان به مردم نوید خوش، انتقال مطالبات به حق شان به دولت را داد.

وی افزود: دولت در حال حاضر بیشتر از گذشته متوجه امورات مردم است و این می تواند، مثبت باشد چرا که با شناخت مشکل می توان در صدد رفع آن برآمد.

توصیه ما به رئیس جمهور این است که ساختار تصمیم گیری در مباحث اقتصادی با تصمیم منطقی و در عین حال سریع و زود هنگام در ابتدای سال جدید وضعیت اقتصادی کشور را درمان کند.

حاجی دلیگانی با اشاره به تصمیم گیری درساختار مبحث اقتصادی دولت گفت: با استیضاح وزرای اقتصاد، جهاد، صمت این ضعف اقتصادی خودش را بیشتر نمایان کرده است.

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نوع نگاه مدیران اقتصادی که در راس هستند و نوع تعریف مباحث و تصمیم گیری‌ها آنان امروز با نوسان های قیمتی و ارزی خود را در جامعه نشان داده است که نمایندگان مجلس با امضا و تحویل آن به کرسی مسئول در هئیت رئیسه خواستار اقدام به موقع شده اند.

وی افزود: رئیس جمهور باید ساختار معیوبی که سبب شانه خالی کردن بعضی از وزارتخانه‌ها از مسئولیتشان که باعث مشکلات اقتصادی می شود را فورا اصلاح کند، تا به ریل منطقی خود برگردد.

عدم توجه به این موضوع مهم باعث می شود ما نتیحه قابل قبولی از تیم اقتصادی نداشته باشیم.

عضو هئیت رئیسه مجلس شورای اسلامی افزود: با توجه به شرایط فعلی و استیضاح مطرح شده در کمیسیون ها اگر اشکالات درست مطرح شود، صحن مجلس شورای اسلامی اعتمادش را نسبت به ورزایی که نتوانستند وظایفشان را به درستی انجام دهند، پس خواهد گرفت.

ارسال با:
خرید با تخفیف از بهترین رستوران های اصفهان

💡 مطالب پیشنهادی

دختر ۵ ساله شاهین شهری نائب قهرمان رده خردسالان در مسابقات آسیایی کاراته شد

سومین دوره #مسابقات_آسیایی_کاراته سبک #شوتوکان IKD #بانوان ، #جام_نقش_جهان با همکاری شرکت #شائولین با شرکت 1100 شرکت کننده از 18 تیم داخلی از ایران و ۴ کشور خارجی (عراق، افغانستان، پاکستان و هند) در 3 بخش کاتا، کومیته و کاتای تیمی و در 7 رده سنی در سالن موهبت مجموعه ورزشی آزادی #نجف_آباد، از 11 تا 14شهریور ماه برگزار شد. #آوین_دهقانپور دختر 5 ساله ورزشکار #شاهین_شهری نیز با حضور در این مسابقات به مربیگری سرکار خانم #دشتکی ، موفق به کسب جایگاه نائب قهرمانی ( مقام دوم ) در رده سنی خردسالان گردید. وی کوچکترین عضو شرکت کننده در مسابقات بود. وی همچنین مدال طلای دومین #المپیاد_فرهنگی_ورزشی_شاهین_شهر و مدال برنز مسابقات استانی #جام_خلیج_فارس در استان اصفهان را در سوابق ورزشی خود دارد. عرض تبریک خدمت شهروندان به خصوص به خانواده ایشان و جامعه ورزشی شاهین شهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *