اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

بازگشت ۳۷۶ واحد تولیدی غیرفعال استان اصفهان به چرخه تولید

بازگشت ۳۷۶ واحد تولیدی غیرفعال استان اصفهان به چرخه تولید | برنامه ریزی برای ایجاد ۶۹ هزار شغل در سال جاری در استان اصفهان

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شاهین شهری ،معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت: در استان اصفهان بیش از ۹۰۰ واحد تولیدی راکد و غیرفعال وجود داشت که از ابتدای دولت سیزدهم ۳۷۶ واحد کوچک و بزرگ به چرخه تولید بازگشت و امسال نیز ایجاد ۶۹هزار شغل برای مردم استان در دستور کار است.

دکتر نقش

دکتر امیررضا نقش | معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان در نشست هم‌اندیشی با مدیران، فعالان اقتصادی و تولیدکنندگان استان با اشاره به شعار سال گفت: برای تحقق شعار امسال باید عملیات و برنامه‌ریزی‌های خیلی زیادی انجام دهیم و اگر می‌خواهیم اتفاق مبارکی در اقتصادی کشور رخ دهد، باید به سمت مردمی‌سازی اقتصاد حرکت کنیم و رهبر انقلاب نیز بر روی آن تأکیدات فراوانی داشته‌اند.

واحد تولیدی غیرفعال

وی با بیان اینکه یکی از مولفه‌های اصلی اقتصاد مقاومتی، مردمی‌سازی اقتصاد است، افزود: متأسفانه هنوز ۸۰ درصد اقتصاد کشور ما دولتی است و اگر حمایت‌ها و تسهیلگری‌های دستگاه‌های حاکمیتی و اجرایی استان به این سو نرود که سرمایه‌ها، فعالان اقتصادی و تولیدکنندگان واقعی را مورد حمایت قرار دهیم، قطعاً اتفاق مبارکی هم در بحث رونق اقتصاد و رشد تولید رقم نخواهد خورد.

اشتغال واحد تولیدی

ارسال مطلب به دیگران :

💡 مطالب پیشنهادی

اولویت کشور شناسایی و به کارگیری نیروی انسانی در تراز انقلاب اسلامی است

معاون اجرایی رئیس‌جمهور در جشنواره شهید رجایی اصفهان:
اولویت کشور شناسایی و به کارگیری نیروی انسانی در تراز انقلاب اسلامی است

◼ به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری | SHINNA از استانداری اصفهان ، « دکتر محسن منصوری » معاون اجرایی رئیس‌جمهور ، سه‌شنبه پنجم دی‌ماه، در بیست‌وششمین جشنواره شهید رجایی استان اصفهان، ضمن تسلیت شهادت سردار سیدرضی موسوی و با گرامیداشت یاد شهیدان ایران اسلامی، گفت: جشنواره شهید رجایی برای بررسی مسیر تعالی مدیریتی کشور است. ◼ منصوری ادامه داد : اکنون در مرحله تحقق دولت اسلامی هستیم که به لطف خداوند متعال در حال تحقق است و به خوبی می‌دانیم که بخش اصلی دولت اسلامی کارگزاران هستند. ◼ وی عنوان کرد : دو بال پر قدرت دولت اسلامی، کارگزاران و نظامات و فرایندها هستند که اگر همزمان و همسو با یکدیگر باشند به سمت تحقق دولت اسلامی حرکت خواهیم کرد. ◼ معاون اجرایی رئیس جمهور افزود : در حوزه مدیریتی بایستی تحول ایجاد کنیم از این رو شناسایی و به کار گیری نیروی انسانی، مؤمن، کارآمد، متخصص، متعهد و در تراز انقلاب اسلامی اولویت کشور است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *