تبلیغ کارآمد و پربازده در وب سایت 09359510230

بازگشت ۳۷۶ واحد تولیدی غیرفعال استان اصفهان به چرخه تولید

بازگشت ۳۷۶ واحد تولیدی غیرفعال استان اصفهان به چرخه تولید | برنامه ریزی برای ایجاد ۶۹ هزار شغل در سال جاری در استان اصفهان

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شاهین شهری ،معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت: در استان اصفهان بیش از ۹۰۰ واحد تولیدی راکد و غیرفعال وجود داشت که از ابتدای دولت سیزدهم ۳۷۶ واحد کوچک و بزرگ به چرخه تولید بازگشت و امسال نیز ایجاد ۶۹هزار شغل برای مردم استان در دستور کار است.

دکتر نقش

دکتر امیررضا نقش | معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان در نشست هم‌اندیشی با مدیران، فعالان اقتصادی و تولیدکنندگان استان با اشاره به شعار سال گفت: برای تحقق شعار امسال باید عملیات و برنامه‌ریزی‌های خیلی زیادی انجام دهیم و اگر می‌خواهیم اتفاق مبارکی در اقتصادی کشور رخ دهد، باید به سمت مردمی‌سازی اقتصاد حرکت کنیم و رهبر انقلاب نیز بر روی آن تأکیدات فراوانی داشته‌اند.

واحد تولیدی غیرفعال

وی با بیان اینکه یکی از مولفه‌های اصلی اقتصاد مقاومتی، مردمی‌سازی اقتصاد است، افزود: متأسفانه هنوز ۸۰ درصد اقتصاد کشور ما دولتی است و اگر حمایت‌ها و تسهیلگری‌های دستگاه‌های حاکمیتی و اجرایی استان به این سو نرود که سرمایه‌ها، فعالان اقتصادی و تولیدکنندگان واقعی را مورد حمایت قرار دهیم، قطعاً اتفاق مبارکی هم در بحث رونق اقتصاد و رشد تولید رقم نخواهد خورد.

اشتغال واحد تولیدی

ارسال با:
خرید با تخفیف از بهترین رستوران های اصفهان

💡 مطالب پیشنهادی

رویداد اشتغال امید آینده کارآفرینی بانوان استانداری اصفهان

اطلاعیه : فراخوان رویداد اشتغال امید آینده جهت اشتغال بانوان

دفتر امور بانوان و خانواده استانداری اصفهان به منظور گسترش اشتغال‌پذیری بانوان استان، رویداد اشتغال، امید، آینده را برگزار می‌کند. ◻ بانوان استان برای دست‌یابی به کشف شغلِ مناسب و راه‌اندازی کسب و کار می‌توانند تا پایان خردادماه در این رویداد ثبت نام کنند. ◻ در این رویداد علاوه بر کارگاه حضوری مهارت‌های شغل‌گزینی در شهرستان‌ها، از طریق سامانه ملی کارآفرینیِ کارکشف فرصت بررسی مشاغل ۵۰۰۰ گانه برای افراد فراهم خواهد بود. ◻ استفاده از ابزارهای سبدسازی، کارسنجی، کاربینی و دریافت مشاوره برای راه‌اندازی شغل از جمله امکانات در اختیار افراد خواهد بود. ◻ اولویت ثبت‌نام در این رویداد با زنان سرپرست خانوار، زنان دارای فرزند بیشتر، زنان دارای تحصیلات بیشتر و زنان زیر ۴۰ سال است. ◻ علاقه مندان  جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به نشانی karpoyeh.ir مراجعه نمایند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *