اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

اصفهان میزبان کمپ تمرینی فدراسیون جهانی تنیس روی میز

🟦رئیس هیئت تنیس روی میز استان اصفهان گفت: کمپ تمرینی فدراسیون جهانی تنیس روی میز با هدف توسعه آموزش در اصفهان برگزار می شود.

🟧 رئیس هیئت تنیس روی میز استان اصفهان با بیان اینکه  این طرح با عنوان طرح فدراسیون جهانی در کشور‌های مختلف و با هدف توسعه آموزش بازیکنان و مربیان کشور‌ها انجام می‌شود، گفت: فدراسیون تنیس روی میز با اعتماد و اعتقاد به استان اصفهان به عنوان یکی از بازوان اصلی خود دو طرح بین الملی کمپ تمرینی را به این استان واگذار کرد تا مسابقات آن برگزار و مدیریت شود.

کمپ تمرینی فدراسیون جهانی تنیس روی میز در اصفهان

🟧 مهدی تکابی افزود:در بخش اول اردو که نهم تیرماه برگزار خواهد شد بازیکنان تیم ملی قطر، منتخبان نوجوان و جوانان اصفهان و شش نفر از بازیکنان منتخب رده‌های پایه کشور که مجموعاً ۲۲ بازیکن هستند در اردو و زیر نظر چهار مربی قطری، مدرس فدراسیون جهانی، محسن شیشه گرها، یوسف شریفی مربی تیم ملی نونهالان و حشمت شریفی به عنوان سرپرست بازیکنان ایرانی شرکت می‌کنند. از بین مربیان اصفهانی نیز محمد طائبی‌پور و محمد گودرزی حضور دارند. دبیر هیئت تنیس استان نیز سرپرستی کل اردو را بر عهده دارد.

🟧 او ادامه داد: در بخش دوم اردو نیز پس از گذشت ۹ روز ابتدایی، اردوی ایران و قطر را با حضور همین افراد برگزار خواهیم کرد که مربیگری آن بر عهده محسن شیشه گر‌ها مربی تیم ملی است.

🟧 تکابی در تشریح برنامه‌های پیش روی هیئت تنیس هم گفت: امیدواریم این اردو در ارتقا سطح فنی بازیکنان ایران و اصفهان تاثیر داشته باشد و نصف جهان میزبان خوبی برای مسابقات ملی باشد. این دو رویداد بین المللی امسال برگزار می‌شود و علاوه بر آن ماهانه مسابقات هیئت به صورت روتین برگزار خواهد شد.

🟧 او ادامه داد: ما یک کمپ تمرینی را تحت عنوان کمپ تمرینی نصف جهان تاسیس کرده‌ایم که هر ماه برترین‌های اصفهان با مربیان نخبه ایران و استان کار خواهند کرد. همچنین رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های آقایان، نوجوانان و جوانان اصفهان را پیش رو خواهیم داشت که نشان دهنده تقویم شلوغ هیئت تنیس روی میز است.

🟧 کمپ تمرینی بین المللی فدراسیون جهانی تنیس روی میز با شرکت بازیکنان پایه استان اصفهان و تیم‌های ملی قطر در رده‌های نوجوانان، جوانان و بزرگسالان از نهم تیر ماه به مدت ۲۰ روز و با میزبانی استان اصفهان برگزار خواهد شد.

ارسال مطلب به دیگران :
حراج %10+%25 جشنواره پاییزی نوین‌چرم در فروشگاه‌ها و فروشگاه اینترنتی

💡 مطالب پیشنهادی

انهدام باند سارقان کابل های فشار قوی از مناطق صنعتی شهرستان شاهین شهر

"سرهنگ بهزاد ثابت راسخ" فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه ؛ از دستگیری باند سه نفره سارقان کابل های برق فشار قوی کارخانجات و کارگاه‌های صنعتی این شهرستان در حین گشت سحرگاهی ماموران در حومه بخش میمه خبر داد. این سه سارق در حین سرقت کابل های برق فشار قوی از یک واحد صنعتی دستگیر شدند که پس از انتقال به پلیس آگاهی مشخص شد آنها از افراد سابقه دار ساکن در شهرستان اصفهان هستند که به صورت شبانه اقدام به سرقت کابل های برق فشارقوی در مناطق صنعتی شهرستان می‌کردند. سرهنگ ثابت راسخ خاطرنشان کرد: این سارقان در تحقیقات تکمیلی پلیس تاکنون به ۹ فقره سرقت کابل برق فشارقوی از کارخانجات و کارگاه های مناطق صنعتی شهرستان اعتراف کرده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. (قسمت‌های الزامی با نماد * مشخص شده‌اند)