اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

پیام تبریک فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه به مناسبت هفته قوه قضاییه

🟦فرماندهی انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه طی پیامی به مناسبت هفته قوه قضاییه ، این نهاد را به عنوان یکی از ارکان مهم و تاثیرگذار در نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و نقش آنرا در حراست از آرمان‌های اصیل و ارزشهای والای انقلاب شکوهمند اسلامی ایران ارزنده دانست.

🟧 به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری در متن پیام سرهنگ ” بهزاد ثابت راسخ” آمده است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

🟧 قوه قضائیه به عنوان یکی از ارکان مهم و تاثیرگذار در نظام مقدس جمهوری اسلامی، نقش ارزنده‌ای در حراست از آرمان‌های اصیل و ارزشهای والای انقلاب شکوهمند اسلامی ایران دارد.

هفته قوه قضاییه

🟧 هفته قوه قضائیه فرصت مناسبی برای یاد کردن از تلاشگران عرصه عدل و داد است و بی شک این عزیزان در سراسر میهن اسلامی، وظیفه ای حساس در احقاق حقوق فردی و اجتماعی آحاد مردم و نقشی اساسی در تحقق بخشیدن عدالت در جامعه را عهده دار هستند.

🟧 اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید والامقام آیت الله دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یاران با وفایش، فرا رسیدن هفته قوه قضائیه را به همه تلاش گران این عرصه به خصوص مجموعه خدوم امر قضای شهرستان شاهین شهر و میمه تبریک و تهنیت گفته و برای این این عزیزان توفیق در خدمت به مردم و پاسداری از ارزش های والای انقلاب اسلامی را آرزومندم.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه

سرهنگ بهزاد ثابت راسخ

ارسال مطلب به دیگران :
حراج %10+%25 جشنواره پاییزی نوین‌چرم در فروشگاه‌ها و فروشگاه اینترنتی

💡 مطالب پیشنهادی

سرهنگ بهزاد ثابت راسخ

فرمانده انتظامی شاهین شهر ، رئیس کل پلیس پیشگیری استان اصفهان شد

◼ به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری ، روز دوشنبه 22 آبان 1402 با حکم سردار «احمدرضا رادان» ؛ فرمانده کل نیروی انتظامی کشور ۲۶ نفر از مدیران سطح یک فراجا در مشاغل مدیریتی جدید منصوب شدند که در این لیست نام «سرهنگ بهزاد ثابت راسخ» فرمانده اخیر نیروی انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه نیز قابل رویت است. ◼ سرهنگ بهزاد ثابت راسخ حدود دوسال است که در سمت فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه مشغول به خدمت است و هم اکنون با حکم فرمانده کل نیروی انتظامی کشور به عنوان «رئیس کل پلیس پیشگیری استان اصفهان» منصوب گردیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. (قسمت‌های الزامی با نماد * مشخص شده‌اند)