اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

اجرای آبرسانی به روستای جهاد آباد با ۱۶ کیلومتر لوله گذاری

با مشارکت شرکت آبفا و بنیاد مسکن شاهین شهر ، پروژه آبرسانی به روستای جهاد آباد با ۱۶ کیلومتر لوله گذاری اجرا می شود.

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری از آبفای منطقه شاهین شهر با مشارکت شرکت آبفا و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه ، پروژه آبرسانی به روستای جهاد آباد با ۱۶ کیلومتر لوله گذاری اجرا می شود.

این پروژه که آغاز شده و هم اکنون در حال تکمیل است حاصل مشارکت دو سازمان است که ۸ کیلومتر آن با لوله به قطر ۲۰۰ میلیمتر چدن داکتیل به عهده شرکت آبفا و ۸ کیلومتر دیگر با لوله قطر ۲۰۰ میلیمتر پلی اتیلن به عهده بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است.

شایان ذکر است در تکمیل این پروژه ۱۵۰۰ متر لوله گذاری با لوله ۳۱۵ میلیمتر پلی اتیلن از مخزن ذخیره جدید ۱۰۰۰ متر مکعبی تا روستا نیز در حال انجام است.

لوله گذاری انتقال آب به جهاد آباد شاهین شهر

ارسال مطلب به دیگران :
حراج %10+%25 جشنواره پاییزی نوین‌چرم در فروشگاه‌ها و فروشگاه اینترنتی

💡 مطالب پیشنهادی

برگزاری جشن کتاب در روستای جهاد آباد شاهین شهر به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی | 1402

برگزاری جشن کتاب در روستای جهاد آباد شاهین شهر به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی | ۱۴۰۲

◼ به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شاهین شهر از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه ، ساعت 9 صبح روز چهارشنبه 24 آبان 1402 ، همزمان با آغاز هفته کتاب و کتابخوانی ، مراسم جشن کتاب در مدرسه پسرانه برکت روستای جهاد آباد شاهین شهر بیا حضور مسئولین شهرستان و روستا برگزار شد. ◼ این مراسم با داستان سرایی زیبا و توام با محتوای آموزنده و ارزشی توسط نماینده کانون پرورشی فکری و اجرای چندین بازی شاد و شیرین کاری توسط دانش آموزان و اهدا کتاب داستانی توسط ریاست اداره ارشاد و مدیر مدرسه برکت به دانش آموزان ، همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. (قسمت‌های الزامی با نماد * مشخص شده‌اند)