تبلیغ کارآمد و پربازده در وب سایت 09359510230

حاجی دلیگانی:
مجلس نباید در شرایط حساس کنونی نظارت را تعطیل کند

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس گفت: مجلس در شرایط حساس کنونی که دستگاه های اجرایی مربوطه به شدت درگیر کار هستند، نباید به جای انجام وظایف نظارتی، خود را تعطیل کند.

به گزارش شاهین شهری – پایگاه خبری شهرستان شاهین شهر و میمه، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به تصمیم هیأت رئیسه مجلس برای تعطیلی مجلس گفت: مجلس در شرایط حساس کنونی کشور که همه دستگاه های اجرایی مربوطه درگیر کار هستند و به انجام امور می پردازند و دیگر دستگاها نیز به کمک آنها شتافته اند، نباید خود را تعطیل کند، بلکه باید به انجام وظایف نظارتی خود بپردازد.
وی افزود: مشکل دیگر این است که تعطیل کردن به یک بدعت تبدیل می شود و هر گاه کشور با یک مشکل مواجه می شود، هیأت رئیسه مجلس را تعطیل خواهد کرد.
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مجلس می تواند با رعایت دقیق توصیه های پزشکی و بهداشتی به انجام وظایف خود بپردازد و دلیلی برای تعطیلی وجود ندارد.
حاجی دلیگانی خاطرنشان کرد: اقدام هیأت رئیسه در تعطیلی مجلس مبنای قانونی ندارد بلکه باید این موضوع در صحن به رأی گذاشته شود و نمایندگان به آن رأی دهند و هیأت رئیسه به تنهایی نمی تواند در مورد تعطیلی جلسات تصمیم بگیرد.

دیدگاه خودتان را در خصوص این مطلب در بخش پایین این صفحه ( قسمت دیدگاه ) با سایر بازدیدکنندگان به اشتراک بگذارید …

۱۳۹۸/۱۲/۱۰
شاهین شهری
پایگاه خبری شهرستان شاهین شهر و میمه
کار گروه اجتماعی و مدیریت شهری

جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه را در رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری بخوانید

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر (اینستاگرام شاهین شهر)
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:

@shahinshahri.ir

ارسال با:
خرید با تخفیف از بهترین رستوران های اصفهان

💡 مطالب پیشنهادی

حسین علی حاجی دلیگانی

انتقاد حاجی دلیگانی از سهم ناچیز ایران در بازسازی سوریه

حسینعلی حاجی دلیگانی : ما با وجود حمایت‌هایی که از دولت و ملت سوریه در جنگ تحمیل شده به این کشور داشتیم امروز سهم ناچیزی در بازسازی سوریه داریم که این سهم هم قابل توجه نیست. وی ادامه داد: کشورهایی که عامل اصلی جنگ سوریه بودند و جنگ را به این کشور تحمیل کردند امروز در بازسازی این کشور پیشگام شده‌اند. این نماینده مجلس افزود: کشورهای غربی و عوامل آنها در منطقه به تجهیز داعش می‌پرداختند امروز سهم عمده‌ای در بازسازی سوریه را به خود اختصاص داده‌اند. شرح کامل این خبر را در لینک زیر بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *