اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

با حکم شهردار شاهین شهر
سیدرسول موسویان به معاونت فنی و عمرانی شهرداری شاهین شهر منصوب شد.

در آیینی با حکم شهردار شاهین شهر

«سید رسول موسویان» به عنوان معاون جدید حوزه فنی و عمرانی شهرداری شاهین شهر منصوب و از خدمات «مجید طرفه تابان» معاونت سابق تقدیر به عمل آمد.

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری از شهرداری شاهین شهر در آیینی با حضور شهردار، رئیس شورای اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه، برخی از اعضای شورای اسلامی و جمعی از مدیران ادارات شاهین شهر به همراه معاونان و مدیران شهرداری آیین تودیع و معارفه معاون حوزه فنی و عمرانی شهرداری برگزار گردید.

در این آئین با حکم شهردار شاهین شهر «سید رسول موسویان» به عنوان معاون جدید حوزه فنی و عمرانی شهرداری شاهین شهر منصوب و از خدمات «مجید طرفه تابان» معاونت سابق تقدیر به عمل آمد.

«سعید ابریشمی راد» شهردار شاهین شهر ؛ در این آیین با اشاره به اینکه حوزه عمران ، حوزه اجرایی همه سیاستهای توسعه شهری در تمام بخشها است؛ تصریح کرد : حوزه عمرانی شهرداری در همه مأموریت‌های محوله اصلی این سازمان که به ارتقاء کیفیت زندگی مردم برمی گردد، مجری است.

وی در ادامه با بیان اینکه حوزه فنی و عمرانی شهرداری بسیار حساس است افزود: کارکنان این حوزه باید با روحیه بالای درون و برون سازمانی درک بسیار درست از مفهوم شهر داشته باشند تا اقدامات به صورت موفقیت آمیز انجام گردد.

ابریشمی راد تصریح نمود: شاهین شهر از لحاظ ساختار شهری در ایران بی نظیر است و در این راستا باید خالصانه برای خدمت رسانی به شهروندان ارجمند تلاش گردد.

شهردار شاهین شهر از زحمات و تلاش های معاون سابق حوزه فنی و عمرانی تشکر و برای معاون جدید آرزوی موفقیت نمود.

تودیع و معارفه معاون فنی و عمرانی شهرداری شاهین شهر

«علی صالحی» رئیس شورای اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه نیز در این آیین گفت: با توجه به اینکه معاونت فنی و عمرانی شهرداری، پروژه های عمرانی را در سطح شهر مدیریت و احداث می نماید بنابراین از حساسیت خاصی برخوردار بوده و در این راستا کارشناسان این معاونت باید پروژه ها را با کیفیت و کمیت مطلوب تر از گذشته احداث و تقدیم شهروندان ارجمند نمایند.

وی در ادامه از شهردار دلسوز و پرتلاش شاهین شهر که همواره دغدغه شهری پویاتر و توسعه یافته تر را دارند قدردانی نمود.

صالحی از اقدامات و فعالیت های معاون سابق عمران در مدیریت و احداث پروژه های شهری تشکر و برای معاون جدید توفیق در خدمت رسانی به شهروندان فهیم شاهین شهر را از خداوند مسألت نمود.

ارسال مطلب به دیگران :
حراج %10+%25 جشنواره پاییزی نوین‌چرم در فروشگاه‌ها و فروشگاه اینترنتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. (قسمت‌های الزامی با نماد * مشخص شده‌اند)